Marcin Maciejczak i Natalia Nykiel we wspólnym nagraniu. Posłuchaj utworu „Ciepły front”

Marcin Maciejczak i Natalia Nykiel we wspólnym nagraniu. Posłuchaj utworu „Ciepły front”
fot. Maciej Nowak

Marcin Maciejczak zaprezentował kolejny singiel ze swojego pierwszego krążka. W nowym kawałku gwiazdy „The Voice Kids” pojawia się 26-letnia Natalia Nykiel. Czy piosenka zatytułowana „Ciepły front” okaże się hitem?

Marcin Maciejczak zaprezentował nowy numer, w którym gościnnie pojawia się Natalia Nykiel. To przedostatni singiel, który promuje jego pierwsze wydawnictwo. Za trzy tygodnie, tj. 11 czerwca na rynku ukaże się debiutancki album młodego artysty pt. „Tamte dni”.

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Utwór zatytułowany „Ciepły front” został bardzo ciepło przyjęty przez fanów. Pod lyric video pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy: „Ta piosenka jest przecudna. Słucham ją na okrągło. Jesteś wspaniały, niesamowity❤❤❤❤❤❤❤. Cudowny duet❤❤❤” – napisała Wiktoria.

„Pięknie to najpiękniejsza piosenka jaką kiedykolwiek słyszałam” – dodaje Olga. „Po prostu piękne. Ze wzruszeniem patrzę jak pięknie się rozwijasz Marcinie 😍 Natalka cudowna ❤️”, „To powinno być na Eurowizji. W tych czasach”, „Śliczna piosenka, nie mogę się doczekać płyty” – dodali kolejni.

Marcin Maciejczak i Natalia Nykiel w duecie

– Duet z Natalią jest dla mnie bardzo wyjątkowy. To w końcu spotkanie mnie – fana z autorytetem, artystką, która ma na koncie ogromne sukcesy. Nie spodziewałem się, że taka współpraca będzie możliwa w tak szybkim czasie. Jestem szczęściarzem. Dostałem jako debiutant ogromne wsparcie – mówi Marcin Maciejczak.

– Marcin jest jednym z najciekawszych nowych, młodych wokalistów w Polsce. Jego piosenki, mimo jego młodego wieku, są super dojrzałe i do mnie trafiają. To główny powód, dla którego przyjęłam zaproszenie do tego duetu. Uważam, że to ogromna wartość, umieć docierać do rożnych wiekowo grup odbiorców i to wielka siła Marcina. To go bardzo wyróżnia na tle innych wykonawców – dodaje Natalia Nykiel.

Jeśli muzyka ma być czymś więcej niż tylko tłem dla codziennej rutyny, ma podnosić na duchu i dodawać otuchy w najtrudniejszych życiowych chwilach, to właśnie „Ciepły front” jest tym utworem, do którego warto sięgać w momentach zwątpienia.

– To nasz hymn wdzięczności. Tym utworem dziękujemy z Natalią naszym fanom za to, że są i nas wspierają. Oczywiście, tekst ma także bardziej uniwersalne przesłanie – chciałbym, żeby „Ciepły front” dawał nadzieję w momentach, w których myślimy sobie, że jesteśmy sami. Żeby przypominał, że zawsze mamy kogoś obok siebie, nawet jeśli tego nie dostrzegamy. Dla mnie są to moi bliscy, ale mimo wszystko miewam momenty zwątpienia i wtedy dociera do mnie, że zawsze mam u swojego boku cudownych ludzi, jakimi są moi fani – dodaje Marcin Maciejczak.

Marcin Maciejczak zapowiada swój pierwszy koncert!

Już 29 czerwca w warszawskiej Pradze Centrum Marcin Maciejczak zagra pierwszy promocyjny koncert. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia w jego social mediach!

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!