Rosalie. pokazała nowy klip. Nakręciła go smartfonem! Zobacz „Chodź, chodź, chodź”

Rosalie. pokazała nowy klip. Nakręciła go smartfonem! Zobacz „Chodź, chodź, chodź”
fot. materiały prasowe

Rosalie. nie daje nam o sobie zapomnieć! Choć od premiery płyty „IDeal” minął już ponad rok, artystka zaprezentowała w sieci kolejny teledysk z albumu. Tym razem do piosenki zatytułowanej „Chodź, chodź, chodź”.

Obrazek do płytowej wersji nagrania (niedawno ukazał się również remix z gościnnym udziałem Jana – rapowanie) to efekt współpracy Rosalie. z marką Samsung, pod kuratelą portalu Poptown.eu.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Fani nie kryją swojego zachwytu nad nowym klipem artystki. W sieci pojawiło się sporo entuzjastycznych komentarzy: „Genialny 👏👏jak każdy genialny 👏👏👏‼️” – napisała Martyna. „Nie podejrzewałam, że to będzie tak dobre” – dodała Urszula. „Te ujęcia z wody! piękne”, „To jest jeden z lepszych teledysków jakie kiedykolwiek widziałem 🔥🔥” – wtórowali kolejni internauci.

Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa Andiamo (m.in. twórcy video do wspólnego utworu Pezeta i Kayah). Teledysk w całości został nakręcony smartfonem Samsung S21 Ultra 5G.

– Płyta „IDeal” ukazała się na samym początku pandemii, trafiła na trudny czas, ale strasznie się cieszę, że te nagrania nadal tak mocno rezonują. „Chodź, chodź, chodź” to jeden z najchętniej słuchanych utworów, który nie był wytypowany jako singiel – mówi Rosalie.

Najpierw doczekał się remixu z udziałem Jana – rapowanie, teraz oryginalna wersja ma też teledysk i to jest super! Myślę, że możliwość nagrania wideo w całości smartfonami, ale też spektrum stylizacji, na które postawiłam z moim teamem, koresponduje z tematyką utworu – zapowiada Rosalie.

Rosalie. i jej album „IDeal”

Album „IDeal” ukazał się 20 marca 2020 roku nakładem Def Jam Recording Poland i zadebiutował na czwartym miejscu zestawienia OLiS. Krążek promowały single: „Chmury”, „Moment”, „Nie mów” i „Ciemność”, na którym gościnnie udzielił się schafter.

Za produkcję na płycie odpowiadali m.in. duet Martin Lange, Ment XXL i Chloe Martini. Na początku 2021 Rosalie. została nominowana do nagrody Fryderyków w dwóch kategoriach: Album roku soul, R’N’B, gospel i Utwór roku.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!