Eurowizja 2021: Śliczna Stefania z Grecji podbiła serca widzów!

Eurowizja 2021: Śliczna Stefania z Grecji podbiła serca widzów
fot. instagram.com/stefania_

Zeszłoroczny konkurs Eurowizji po raz pierwszy w swojej 64-letniej historii z powodu pandemii koronawirusa został odwołany. Stefania została wybrana do reprezentowania Grecji w 2020 roku piosenką „Supergirl”, ale niestety tak się nie stało. Zamiast tego jej marzenie o uczestnictwie w Eurowizji i reprezentowaniu Grecji spełniło się w tym roku.

Tegorocznym utworem „Last Dance” utalentowana Stefania doprowadziła Grecję do finału! Młoda artystka wniosła zaciekłość, podekscytowanie i oszałamiający czynnik „wow” do drugiego półfinału Eurowizji.

Jak podkreśla młoda wokalistka zakochała się w melodii „Last Dance” od pierwszej chwili, kiedy jej posłuchała. „To taka chwytliwa, dynamiczna piosenka. Kiedy jej słuchasz, jedyne, co chcesz robić, to tańczyć!” – tłumaczy Stefania.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Stefania podbiła serca widzów w całej Europie!

I oczywiście musimy wspomnieć, że Stefania olśniewa i błyszczy w efektownym body na scenie, stworzonym przez jedynego Vrettosa Vrettakosa. Znany na całym świecie grecki projektant mody nad strojem Stefanii pracował ponad dwa miesiąca.

Vrettos i jego zespół wyhaftowali około 200 tysięcy kryształów Swarovskiego w postaci fioletowego tanzanitu. Całość dopełniają dopasowane rękawiczki i buty na wysokim obcasie z kryształowym wzorem skóry węża.

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę pracować z uznanym greckim projektantem Vrettosem Vrettakosem! To zaszczyt nosić jego kreację na Scenie Eurowizji. Uwielbiam jego prace i niedawno dowiedziałam się, że współpracował z takimi artystami jak Rita Ora, Beyonce i wielu innych. Mam 18 lat i to jest jak spełnienie marzeń! Całe to doświadczenie wydaje się spełnieniem marzeń i w tym śnie chcę, żebyście wszyscy byli ze mną! – mówi Stefania.

Patrząc wstecz – Stefania pamięta, jak od najmłodszych lat oglądała znany konkurs piosenki. 

Kiedy byłam bardzo młoda, mój ojciec pokazał mi występ wideo Eleny Paparizou, która reprezentowała Grecję i ostatecznie wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji w 2005 roku! Pamiętam, jak mówił mi: „Stefania, ta dziewczyna sprawiła, że ​​byliśmy dumni”. Wtedy po raz pierwszy zetknęłam się z Konkursem Piosenki Eurowizji! – mówi Stefania.

Moi rodzice są Grekami, ale urodziłam się i wychowałam w Holandii. Mam wiele wspomnień o ludziach gromadzących się w naszym domu, aby oglądać Eurowizję… aby kibicować Grecji! – dodała.

Przypomnijmy, że Stefania po raz pierwszy zetknęła się z eurowizyjną sceną w 2016 roku. Wraz z zespołem KISSES reprezentowała wówczas Maltę w konkursie Eurowizji Junior. Wcześniej młoda wokalistka brała udział w holenderskiej edycji programu „The Voice Kids”. Jak podkreśla zawsze marzyła o Eurowizji.

Dla nas… Greków mieszkających za granicą to prawdziwy zaszczyt móc reprezentować nasz kraj w każdy możliwy sposób… Na przykład moja siostra reprezentowała Grecję w piłce nożnej! Zawsze marzyłam o występie na Eurowizji, ale nie sądziłam, że to marzenie tak szybko się spełni – mówi Stefania.

Eurowizja 2021: Stefania wystąpi w wielkim finale!

Ogłoszono nas prawie jako ostatni! A kiedy to się stało, pomyślałam „O mój Boże”! Byłam taka szczęśliwa, dumna… Dzięki Bogu, że miałam grecki zespół po swojej stronie. W takich chwilach zawsze dobrze jest mieć wokół siebie ludzi, którzy dzielą się tym niesamowitym doświadczeniem! – mówiła Stefania w dniu drugiego półfinału Eurowizji.

Jestem podekscytowana i chcę, abyście wszyscy byli dumni z tego, co zobaczycie i usłyszycie podczas Wielkiego Finału – zapowiada artystka.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!