MUZOTAKTNEWSYHotPlotaZwycięzca Eurowizji 2021 brał narkotyki podczas finału?! Zgodził się na wykonanie testu

Zwycięzca Eurowizji 2021 brał narkotyki podczas finału?! Zgodził się na wykonanie testu
Z

REKLAMA
REKLAMA

Maneskin z piosenką zatytułowaną „Zitti E Buoni” zwyciężył na tegorocznym konkursie Eurowizji, który odbył się dwa dni temu w Rotterdamie. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać, że lider włoskiej grupy Damiano David rzekomo zażywa narkotyki.

W sobotni wieczór (22 maja) włoski zespół Maneskin triumfował na eurowizyjnej scenie. Ich glam rockowa piosenka pt. „Zitti E Buoni” zwyciężyła w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbył się w hali Ahoy, w holenderskim Rotterdamie. Podczas europejskiego konkursu Włosi zdobyli 318 punktów w głosowaniu widzów, pokonując między innymi Szwajcarię, Francję czy Maltę.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

REKLAMA

Po ogłoszeniu zwycięzców członkowie Maneskin w składzie Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi i Ethan Torchio weszli na scenę, aby odebrać nagrodę.

Chcemy tylko powiedzieć całej Europie, całemu światu, że rock and roll nigdy nie umiera! – powiedział lider zespołu, gdy publiczność wybuchła okrzykami.

Okazuje się, że zwycięstwo Maneskin zostało przyćmione przez coś, co wydarzyło się jeszcze przed ogłoszeniem wyników. Do sieci trafiło krótkie nagranie, na którym widać jak wokalista grupy Damiano David w tzw. „zielonym pokoju” pochyla się do przodu nad stołem i wykonuje szybki ruch głową. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia, że ​​w tym czasie artysta zażywał kokainę.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Maneskin wydał oświadczenie w sprawie narkotyków na Eurowizji 2021

Wokalista grupy stanowczo zaprzecza, że podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji zażywał jakiekolwiek narkotyki. Artysta dodał, że nigdy nie brał narkotyków. Nagranie, które krąży po sieci to bezpodstawne spekulacje.

Nie biorę narkotyków – powiedział lider Maneskin na konferencji prasowej.

Damiano David tłumaczył, że patrzył w dół, ponieważ pod stołem leżało potłuczone szkło. Aby udowodnić swoją niewinność, zgodził się wykonać test na obecność narkotyków. Europejska Unia Nadawców oświadczyła, że muzycy zostaną poddani testowi, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości. EBU przyjrzy się również nagraniom z kamer – czy faktycznie znaleziono potłuczone szkło pod stolikiem zespołu.

Tymczasem Maneskin może świętować kolejny sukces. Ich drugi studyjny album, który ukazał się 19 marca br. właśnie zdobył Platynę.

Nadal nie możemy uwierzyć, co się dzieje, te ostatnie kilka dni były niewiarygodne, a to dopiero początek. Nasz nowy album „Teatro D’Ira” właśnie zdobył platynę – napisali artyści w mediach społecznościowych.

Filmik, o którym mowa możecie zobaczyć poniżej:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA