MUZOTAKTDebiutyMichał Szczygieł z The Voice of Poland debiutancką płytą, która już robi furorę!

Michał Szczygieł z The Voice of Poland debiutancką płytą, która już robi furorę!
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„Specjalne wydanie 200 sztuk będzie numerowane i podpisane przeze mnie, ale pamiętajcie, że jest ich tylko 200, więc zalecam sprawne klikanie😅” – napisał kilka dni temu Michał Szczygieł z The Voice of Poland w mediach społecznościowych. Artysta ogłosił datę premiery debiutanckiej płyty.

Za trzy tygodnie Michał Szczygieł z The Voice of Poland zadebiutuje na rynku z pierwszym krążkiem. Właśnie ruszył preorder albumu zatytułowanego „Tak jak chcę”, którego premiera została zaplanowana na 18 czerwca! Wszystko wskazuje, że to będzie polska płyta roku 2021! Więcej szczegółów przeczytacie poniżej.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Michał Szczygieł wydaje długo oczekiwany pierwszy album!

Michał Szczygieł dał się poznać szerszej publiczności w ósmej edycji programu „The Voice of Poland”. W trakcie „przesłuchań w ciemno” piosenkarz zaśpiewał utwór pt. „Sailing” z repertuaru Kamila Bednarka, który zapewnił mu miejsce w drużynie prowadzonej przez Andrzeja Piasecznego. Dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce w głosowaniu telewidzów.

Materiały promocyjne partnera

W 2018 roku wokalista wydał singel pt. „Nic tu po mnie”, w którym jasno oznajmił światu, że zamierza iść w swoją stronę i zaskakiwać, nie tylko słuchaczy, ale również samego siebie. Od tego czasu nieustannie szlifował swoje wokalne i songwriterskie umiejętności. W drodze do debiutu pozwalał sobie na spontan, ale nigdy na przypadek. Celem tej konsekwentnie wytyczonej ścieżki była muzyka, której dziś można słuchać z czystą radością.

Michał Szczygieł – Tak jak chcę

Na albumie pt. „Tak jak chcę” trafiło jedenaście utworów przepełnionych lekkością, szczerością i pewnego rodzaju nostalgią. Na próżno szukać odniesień do innych artystów – Michał Szczygieł puszcza oko do swoich muzycznych idoli, ale nikogo nie naśladuje. Serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, przez bujające produkcje z elementami urban, aż po ballady oparte na gitarowych brzmieniach.

Całości dopełniają chwytliwe melodie oraz unikalny głos Michała – z jego mocą, wrażliwością i swobodą interpretacji. Podobnego wydawnictwa na polskim rynku można szukać ze świecą.

Michał Szczygieł dojrzewa jako artysta, a każdy kolejny etap jest dla niego zarówno świetną zabawą, jak i nauką. Zawartość krążka udowadnia, że jest świadom swoich muzycznych poczynań i doskonale wie, jak powinna brzmieć współczesna muzyka rozrywkowa. W osiągnięciu zamierzonego celu pomogły mu m.in. dwa niezawodne duety producenckie: Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) i Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk).

Energia na debiutanckim albumie Michała Szczygła przypomina tę z udanej randki, do której chętnie wracamy wiele razy z uśmiechem na twarzy i która zapoczątkowała coś pięknego i bardzo ekscytującego.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Michał Szczygieł – lista piosenek na albumie „Tak jak chcę”:

1. Tak jak chcę
2. Nie ma co płakać
3. Spontan
4. Jakby co
5. Więcej
6. Noga na gaz
7. Nic tu po mnie
8. Nie mamy nic
9. To będzie dobry dzień
10. Dłonie
11. Spontan akustycznie (Bonus Track)

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA