Alicja „ALA” Śmielak z „The Voice Of Poland” świeci jaśniej na swoim debiutanckim singlu!

Alicja „ALA” Śmielak z „The Voice Of Poland” świeci jaśniej na swoim debiutanckim singlu!
fot. materiały prasowe

Alicja „ALA” Śmielak to wyrazista, 21-letnia wokalistka, która muzykę stawia na pierwszym miejscu. Jej elektryzujący debiut, singiel „Świecę jaśniej” już w sieci! Zobaczcie, co nowego przygotowała gwiazda „The Voice of Poland”.

Alicja „ALA” Śmielak z „The Voice Of Poland” wkracza na scenę z nową świeżością, prezentując nam siebie i swoje prawdziwe emocje. Ta młoda artystka w życiu kieruje się autentycznością – wszystko robi na sto procent, bo inaczej nie mogłaby zasnąć. Cechuje ją siła, odwaga, determinacja – to naprawdę silna osobowość, którą dobrze opisuje piosenka „Świecę jaśniej”.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

W swoim najnowszym utworze „Świecę jaśniej” ALA prezentuje zupełnie nową jakość na polskiej scenie muzycznej. Od zawsze komponowała piosenki, ale to właśnie tę chciała wypuścić jako pierwszą. Jest zdeterminowana, by zaprezentować słuchaczom coś, czego jeszcze nie było, coś nowego i świeżego. Z „Świecę jaśniej” zdecydowanie jej się to udało – to energetyczny numer, który od razu przyciąga uwagę słuchacza. Posłuchajcie i przekonajcie się sami!

Singiel ALA „Świecę jaśniej” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: 
http://www.soundline.biz/ALASwieceJasniej

ALA z „The Voice Of Poland”- bio

Alicja „ALA” Śmielak ma 21 lat. Pochodzi z małej miejscowości Zawichost w powiecie sandomierskim. Jej przeznaczeniem było zostać gwiazdą, bo pisały o niej gazety… od chwili urodzenia! To nie przesada – Alicja urodziła się bowiem kilkanaście minut po północy 1 stycznia 2000, będąc pierwszym „milenijnym dzieckiem” w powiecie sandomierskim.

ALA od dwunastego roku życia swój cały wolny czas poświęca muzyce. Jako nastolatka była liderką zespołów Aleniezagra w Zawichoście i The Clue w Ożarowie, ale zawsze chciała zabłysnąć solowo. Związana była z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zawichoście, a także Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie, w którym pod okiem Sławomira Lutyńskiego pobierała naukę śpiewu. Uczęszczała do I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianium w Sandomierzu, obecnie studiuje na trzecim roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

Alicja „ALA” Śmielak ma na swoim koncie wiele sukcesów na konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich, udział w programie TVP2 „The Voice of Poland”, a także duet z Markiem Piekarczykiem w utworze „Nie widzę Ciebie w swych marzeniach” na jednym z jego akustycznych koncertów. Od zawsze muzykę stawia na pierwszym miejscu, sama pisze swoje utwory.

Nad debiutanckim singlem „Świecę jaśniej” ALA pracowała ze znanymi postaciami z muzycznego biznesu. Za utwór odpowiedzialni są MAVOOI, Przemek Puk, Marcin Szwajcer i oczywiście Alicja „ALA” Śmielak.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!