MUZOTAKTTeledyskiJ Balvin i argentyńska gwiazda jako eks-partnerzy w „¿QUE MÁS PUES?”

J Balvin i argentyńska gwiazda jako eks-partnerzy w „¿QUE MÁS PUES?”
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

J Balvin prezentuje kawałek nagrany wspólnie z wschodzącą argentyńską gwiazdą Marią Becerrą „¿QUE MÁS PUES?”. Balvin otrzymał nagrodę dla artysty roku Latin/Reggaeton podczas tegorocznej ceremonii iHeartRadio Music Awards.

J Balvin to jeden z najbardziej wpływowych współczesnych artystów reggaeton – Forbes. Błyszcząca reafirmacja kroków, które sprawiły, że reggaeton odrodziło się w rozmowach na temat popu na całym świecie – The New York Times. Teraz, z własnym miejscem przy stole, J Balvin bez wątpienia rozniesie system – Pitchfork. Kolumbijski autor przebojów prezentuje wysublimowany przegląd swojej dźwiękowej palety – Rolling Stone.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

J Balvin i argentyńska gwiazda jako eks-partnerzy w „¿QUE MÁS PUES?”

„¿QUE MÁS PUES?” powstała jako wynik serii wiadomości na Instagramie. Reggaetonowy kawałek powiada historię eks-partnerów na rozdrożu, którzy zastanawiają się, czy powinni do siebie wrócić, a może raz na zawsze zamknąć ten rozdział. Do utworu powstał teledysk w reżyserii Jose-Emilio Sagaró, a Balvin i Becerra wcielają się w klipie w rolę pary.

Materiały promocyjne partnera

„¿QUE MÁS PUES?” ukazało się tuż po triumfie Balvina podczas tegorocznej ceremonii iHeart Radio Music Awards, gdzie artysta triumfował w kategorii Latin Pop/Reggaeton. Gwiazdor niedawno ogłosił trzeci weekend swojego wyprzedanego festiwalu NEÓN w Las Vegas.

Na Amazon Prime Video ukazał się dokument „The Boy From Medellin”, a w serwisach cyfrowych – osobisty utwór „7 De Mayo” zapowiadający nowy album artysty. Tymczasem utwór „Otra Noche Sin Ti” ma już 60 mln streamów i 25 mln wyświetleń klipu, „Tu Veneno” zadebiutowało na #1 Latin Airplay Charts i Latin Rhythm Charts, a duet z Karol G „Location” trafił na szczyt tych samych zestawień kilka dni później.

Oba utwory to już 28. i 29. piosenki w dorobku Balvina, które trafiły na pierwsze miejsce zetawień Billboard. Artysta stał się więc pierwszym gwiazdorem latin urban z największą liczbą numerów jeden na listach.

Cały katalog J Balvina liczy ponad 48 miliardów streamów, a w Spotify miesięcznie słucha go 52 mln użytkowników. Balvin jest zatem najpopularniejszym artystą latin na platformie i szóstym w ogólnym rankingu.

Słuchaj i oglądaj „¿QUE MÁS PUES?”. Już wkrótce więcej niespodzianek od J Balvina.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA