MUZOTAKTNEWSYGwiazdyKacey Musgraves rozebrała się dla magazynu Elle! Tak zapowiada nowy album

Kacey Musgraves rozebrała się dla magazynu Elle! Tak zapowiada nowy album
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kacey Musgraves to jedna z najpiękniejszych amerykańskich piosenkarek wykonująca muzykę z pogranicza country, americany i popu. Zdobyła między innymi sześć nagród Grammy (w tym nagrodę Grammy za Album Roku 2019), siedem nagród Stowarzyszenia Muzyki Country oraz trzy nagrody Akademii Muzyki Country.

Kacey Musgraves miała zaledwie osiem lat, gdy napisała swój pierwszy autorski tekst piosenki. W tym samym wieku rozpoczęła naukę gry na mandolinie. W wieku dwunastu lat grała już na gitarze i komponowała swoje utwory.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Artystka wydała trzy samodzielne krążki „Movin ‘On” (2002), „Wanted: One Good Cowboy” (2003) oraz „Kacey Musgraves” (2007) – zanim podpisała pierwszy kontrakt z dużą wytwórnią.

Materiały promocyjne partnera

Debiutowała w 2013 roku z albumem „Same Trailer Different Park”, z którego wylansowała trzy przeboje: „Merry Go ‘Round”, „Blowin’ Smoke” i „Follow Your Arrow”. Jej nagrania rozeszły się w nakładzie 3,5 miliona egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych. Teraz zapowiada piąty studyjny krążek.

Kacey Musgraves wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej!

Pierwszy raz o swoim nowym projekcie 32-letnia wokalistka wyznała w najnowszym wywiadzie dla magazynu „Elle”. W rozmowie z popularnym pismem artystka opowiedziała również o rozwodzie.

Przypomnijmy, w 2016 roku artystka poznała amerykańskiego piosenkarza Rustona Kelly’ego, z którym rok później wzięła ślub. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i w lipcu ubiegłego roku para złożyła wniosek o rozwód.

Gdybyś powiedział mi w noc rozdania Grammy: „Hej, za dwa lata będziesz rozwiedziona i będziesz mieć kompletnie „inny album” napisany, powiedziałabym: „Spadaj. Nie ma mowy” – powiedziała Kacey Musgraves, która jeszcze w tym roku wyda swój nowy krążek.

W dalszej części gwiazda wyjaśniła, że chociaż jej małżeństwo z Kelly było mocne, to sprawy przybrały gorszy obrót, gdy pandemia COVID-19 trzymała ich w izolacji przez kilka miesięcy na początku ubiegłego roku.

Mogłabym płynąć tak przez kilka następnych lat – powiedziała. Po prostu nie zwracając uwagi na moje uczucia lub nie zajmując się niektórymi rzeczami – dodała.

Czułam się pod wieloma względami na szczycie świata w swojej karierze, ale w moim życiu osobistym czułam się, jakbym umierała w środku. Rozsypywałam się. Byłam smutna. Czułam się samotna i załamana – tłumaczyła Kacey Musgraves.

Kacey Musgraves przyznała, że pochodzi z rodziny, gdzie nie zdarzają się rozwody. Ciężko było jej zmierzyć się z rzeczywistością, w której jej własne małżeństwo dobiegło końca.

Trudno było nie czuć się, jakbym była w pewnym sensie porażką – mówiła. Nie ma nic bardziej wstydliwego niż pozostawanie w miejscu, w którym już nie pasujesz – dodała na koniec.

Kacey Musgraves zapowiada nowy album!

W czasie pandemii artystka napisała około czterdzieści nowych piosenek, z których piętnaście znajdzie się na ostatecznej wersji płyty. Kacey Musgraves planuje wydać album pod koniec lata lub wczesną jesienią tego roku.

Wystawianie emocji związanych z czymś naprawdę osobistym jest zniechęcające — mówi o nowym materiale.

Nie mówiłam zbyt wiele o tym rozdziale i nie czuję, że jestem to komuś winna, ale jestem to winnna sobie jako twórcy, aby urzeczywistnić wszystkie te emocje, które odczuwałam, i robię to poprzez piosenki – wyznała.

Poniżej znajdziecie oficjalne zdjęcia z francuskiego magazynu.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA