Jessie Ware zapewnia soundtrack na lato w „Hot N Heavy”

Jessie Ware
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jessie Ware nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel zapowiadający „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition”. Tym razem jest to wyprodukowany przez SG Lewisa utwór „Hot N Heavy”.

„Hot N Heavy” to taneczna energia, która pojawiła się na zachwycającym albumie Jessie Ware pt. „What’s Your Pleasure”. Autorami singla są Jessie, Shungudzo Kyuimba, Model Child (Danny Parker) oraz SG Lewis.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Znajome brzmienia lat 80. i współczesna wrażliwość sprawiają, że nowy utwór Jessie z miejsca zapada w pamięć. Jeśli szukacie swojego soundtracku na zbliżające się lato – to najlepsza propozycja.

„What’s Your Pleasure?” w wersji podstawowej powróciło do Top 10 najpopularniejszych wydawnictw w Wielkiej Brytanii po występie Jessie Ware w programie Grahama Nortona. Artystka była nominowana do BRIT w kategoriach Najlepsza artystka solowa oraz Mastercard Album. Energetyczny klip do singla „Please” ukazał się na początku maja 2021.

Najlepszy z dotychczasowych albumów Ware – Guardian. Czysty eskapizm – NME. Jessie przypomina nam, dlaczego słuchamy muzyki dance – Pitchfork. Perfekcyjny album – GQ. Najlepszy album popowy 2020 – Vogue. Triumf – Rolling Stone.

Jessie Ware wydała także swoją pierwszą książkę kucharską, a jej podcast „Table Manners” przekroczył liczbę 21 mln słuchaczy. Wśród gości programu znaleźli się m.in. Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French czy Dolly Parton.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!