Mariah Carey opuszcza Roc Nation po OSTREJ KŁÓTNI z Jayem-Z: „Nie chcę mieć z nim nic do czynienia”

Mariah Carey opuszcza Roc Nation po OSTREJ KŁÓTNI z Jayem-Z: „Nie chcę mieć z nim nic do czynienia”
fot. instagram.com/mariahcarey

Popularna piosenkarka opuściła szeregi wytwórni muzycznej Roc Nation. Jak donosi „The Sun”, Mariah Carey zerwała współpracę po ostrej kłótni z szefem tej firmy, słynnym raperem Jayem-Z. Co nie spodobało się wokalistce?

Mariah Carey postanowiła podpisać nowy kontrakt z agencją Range Media Partners. Przez ostatnie trzy i pół roku zdobywczyni Grammy była związana z firmą Roc Nation, której właścicielem jest raper Jay-Z.

▸ Przypominamy: Lady Gaga pręży pośladki w bikini. Miliony fanów zachwyconych

Od tego czasu piosenkarka wydała między innymi kompilacyjny album „The Rarities” z okazji 30. rocznicy wydania debiutanckiego krążka.

W między czasie zawarła także umowę z Apple TV na świąteczny program specjalny, który miał premierę 4 grudnia 2020 roku. Tydzień później, utwór zatytułowany „All I Want For Christmas” po raz pierwszy znalazł się na szczycie brytyjskiej listy przebojów, 26 lat po premierze. 

Jak się okazuje, kilka dni temu Mariah Carey i Jay-Z odbyli bardzo burzliwe spotkanie biznesowe, które doprowadziło do zerwania współpracy między artystami.

Niestety, nie doszli do porozumienia w sprawie dalszej kariery divy. Piosenkarka powiedziała, że ​​nie chce mieć z nim nic więcej do czynienia i ogłosiła, że ​​zrywa z Roc Nation. Szkoda, bo w ostatnich latach wykonali fantastyczną pracę – donosi osoba cytowana przez “The Sun”.

Piosenkarka zapowiada nowy album

Za kilka dni w serwisach cyfrowych ukaże się nowa piosenka „Somewhat Loved” autorstwa Jimmy’ego Jama i Terry’ego Lewisa, w której usłyszymy głos Mariah Carey. Artystka kończy również pracę nad kolejnym studyjnym albumem i przygotowuje się do trasy koncertowej, która rozpocznie się w przyszłym roku.

W tej chwili finalizowany jest album mocno inspirowany nurtem R&B, planuje też światową trasę koncertową na przyszły rok, więc nie pozwoli, aby cokolwiek stanęło jej na drodze – dodaje informator brytyjskiego wydania.

Mariah Carey komentuje plotki o rzekomej kłótni z Jayem-Z

Mariah Carey została już usunięta z listy reprezentowanych przez firmę Roc Nation i jak donosi inne źródło (The Daily Mirror) „relacja Mariah z Roc Nation zakończyła się uprzejmie, a ona i Jay-Z są w świetnych stosunkach”.

Do sprawy w mediach społecznościowych odniosła się artystka, mówiąc:

Jedyna „wybuchowa” sytuacja, jaka kiedykolwiek miała miejsce między mną a Hovem, to twórcza styczność, taka jak nasz kawałek nr 1, czyli Heartbreaker – wyznała piosenkarka.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!