MUZOTAKTNEWSYHotPlotaLiam Payne zerwał ze swoją narzeczoną: „To była najlepsza rzecz, jaka mogła się zdarzyć!”

Liam Payne zerwał ze swoją narzeczoną: „To była najlepsza rzecz, jaka mogła się zdarzyć!”
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Liam Payne, który szerszej publiczności dał się poznać jako członek zespołu „One Direction”, zerwał ze swoją 22-letnią narzeczoną. Brytyjski wokalistka zaręczył się z Mayą Henry podczas lockdownu w sierpniu zeszłego roku. Okazuje się, że związek już przeszedł do historii. Piosenkarz skomentował rozstanie.

Liam Payne znów jest kawalerem! Popularny piosenkarz rozstał się z modelką Mayą Henry. 27-latek upublicznił informację w poniedziałkowym podcaście Stevene’a Barlette’a „The Diary of a CEO”, w którym wyznał, że „nie jest dobry w związkach” i czuje się zdenerwowany, że „krzywdzi ludzi”.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Lady Gaga pręży pośladki w bikini. Miliony fanów zachwyconych

Liam Payne rozstał się z Mayą Henry

Liam Payne i Maya Henry zaczęli się spotykać w 2018 roku, wkrótce po tym, jak artysta zerwał z 37-letnią Cheryl Cole, z którą ma 3-letniego syna o imieniu Bear. Co ciekawe, mówiło się, że po raz pierwszy para zobaczyła się, kiedy Maya była jeszcze nastolatką i wielką fanką One Direction.

Materiały promocyjne partnera

W sierpniu 2020 roku piosenkarz oświadczył się modelce. Pierścionek z brylantem, który wręczył swojej ukochanej wart był przeszło 3 miliony funtów. Niestety, ich uczucie nie przetrwało zbyt długo. Okazuje się, że związek już przeszedł do historii.

Liam Payne wyznał, że jest singlem, a także wyznał: „Czuję się zawiedziony sobą, bo nie robię nic poza krzywdzeniem ludzi” – mówił w podcaście Stevene’a Barlette’a. „To mnie wkurza. Nie jestem dobry w związkach. Wiem, jaki jest mój wzór i wiem, że muszę nad sobą pracować” – dodał artysta.

Lyam Payne nie ujawnił dokładnej przyczyny rozstania. Ale jak stwierdził, ma nadzieję, że Maya Henry będzie szczęśliwa.

„Nie oferowałem najlepszej wersji siebie, nie doceniałem tego i nie podobało mi się. Mogę szczerze powiedzieć, że czuję się lepiej, wyzwolony, gdy to się skończyło. To była najlepsza rzecz, jaka nam się przydarzyła” – podsumował związek z modelką.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA