MUZOTAKTNEWSYHotPlotaHailey Bieber NAGO: Dlaczego żona Justina Biebera nigdy tak nie pozuje?

Hailey Bieber NAGO: Dlaczego żona Justina Biebera nigdy tak nie pozuje?
H

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Fatalna wiadomość dla wszystkich fanów 24-letniej modelki. Mimo tego, że wielokrotnie niejeden magazyn proponował Hailey Bieber wielkie pieniądze za zrzucenie kilku fatałaszków, to żona Justina Biebera wciąż mówiła stanowczo „nie!”. Już wiadomo, co stało za tą smutną decyzją.

Niedawno Hailey Bieber otworzyła się na temat związku z Justinem Bieberem w internetowym cyklu zatytułowanym „A Conversation With”. W rozmowie z aktorką Yvonne Orji, 24-letnia modelka wyznała, że nie ma problemu z chodzeniem po wybiegu w kostiumie kąpielowym czy bieliźnie, ale nigdy nie weźmie udziału w sesji zdjęciowej bez ubrania. Jak przyznała, nie będzie w ten sposób pozować na łamach żadnego magazynu.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Hailey Beiber to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najlepiej opłacanych modelek na świecie. Wiele osób chciałoby zobaczyć zdjęcia, na których młoda gwiazda pozuje tak, jak ją pan Bóg stworzył, ale raczej na to się nie zanosi.

Materiały promocyjne partnera

We wspomnianym wywiadzie celebrytka wyjaśniła, że ​​wyznaczyła pewne granice ze względu na religię, którą wyznaje i swoją wiarę.

– Jesteś aktorką. Jesteś w tym filmie, w którym pojawiasz się w scenie bez ubrań, gdzie przeklinasz i robisz rzeczy, które wielu chrześcijan prawdopodobnie powiedziałoby: „Och, cóż, nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem, ponieważ robisz takie rzeczy” – powiedziała Hailey Bieber w swoim filmie dokumentalnym dla OBB Pictures.

Gwiazda dodała ponadto, że za każdym razem, gdy musi pokazać trochę odsłoniętego ciała na swoich zdjęciach, ludzie w błyskawicznym tempie krytykują ją, jak i komentują jej wiarę.

Czasem moja praca polega na tym, żeby pokazać moje ciało lub fotografowana jestem w bieliźnie. A ludzie mówią: „To, co robisz, nie jest dobre, nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem – dodała modelka.

Hailey Bieber otwiera się na trudne tematy

W dalszej części wywiadu żona Justina Biebera wyjaśniła, dlaczego nigdy nie będzie pozować bez ubrań.

Twoja relacja z Bogiem nie będzie taka sama jak moja, a moja nie będzie taka sama jak twoja. Wszyscy mamy różne relacje i inaczej odnosimy się do Biblii, do Jezusa, do wiary… Dla mnie moja relacja z Jezusem polega na miłości i akceptacji – stwierdziła Hailey Bieber.

Myślę, że zajmuję też miejsce, w którym mówię: „OK, nigdy nie chciałbym zostać sfotografowana bez ubań” – dodała żona kanadyjskiego gwiazdora.

Amerykańska gwiazda ujawniła również sekret udanego małżeństwa z Justinem Bieberem.

Chodzi o rzeczy, w które wierzymy. Gdybyśmy tego nie mieli, nie byłoby nas tutaj. Nie bylibyśmy razem – podsumowała modelka.

Jesteście zaskoczeni? Zawiedzionym fanom Hailey Bieber pozostaje jedynie oglądanie jej w efektownych sesjach zdjęciowych, na których pozuje w bikini.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Hailey Bieber i Justin Bieber na wakacjach
fot. instagram.com/haileybieber
Hailey Bieber zachwyca jak nigdy wcześniej!
fot. instagram.com/haileybieber
Justin Bieber wyjawił prawdę o dzieciach z Hailey Bieber
fot. instagram.com/justinbieber

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA