Dua Lipa zmagała się z niepokojem i krytyką w sieci… Teraz dziękuję hejterom: „Pomogliście mi się rozwijać”

Dua Lipa zmagała się z niepokojem i krytyką w sieci... Teraz dziękuję hejterom: „Pomogliście mi się rozwijać”
fot. instagram.com/dualipa

Cztery lata po swoim debiucie, Dua Lipa postanowiła podziękować wszystkim osobom, którzy słuchali jej piosenek z pierwszego albumu, ale także tym, którzy krytykowali ją w Internecie. Artystka na początku swojej kariery była wyśmiewana za swoje umiejętności taneczne. Jak jest teraz?!

Dua Lipa ma zaledwie 25 lat i świat u swoich stóp. Brytyjska piosenkarka nieprzerwanie pracuje od kilku lat nie tylko nad swoją stroną wokalną, ale także choreograficzną, która trzeba przyznać nie przodowała na początku jej kariery.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Choć obecnie artystka porusza się w niesamowity sposób na scenie, nie zawsze tak było. W 2017 roku artystka musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki w sieci.

Wielokrotnie wokalistka znana między innymi z hitu „Physical” była surowo oskarżana i wyśmiewana za choreografię, którą prezentowała na początku swojej drogi do sławy. Zarzucano jej między innymi brak umiejętności tańca czy poczucia rytmu na scenie.

Ostatnio na swoim InstaStory Dua Lipa wyznała, że nękanie, którego doświadczyła w Internecie, zmotywowało ją do dalszej pracy. Wiele godzin i dni spędziła w sali tanecznej ucząc się kroków, figur i motywów tanecznych.

Minęły cztery lata od mojego debiutanckiego albumu i jestem bardzo wdzięczna za wszystko… – rozpoczęła swoją wypowiedź popularna brunetka na Instagramie.

Dziękuję wszystkim wspaniałym ludziom, których spotkałam i za wszystkie lekcje, których się nauczyłam będąc przez trzy lata w trasie… bycie prześladowaną w sieci… sprawiło, że chciałam tańczyć jeszcze więcej i po prostu lepiej. Bardzo wam dziękuję – za wszystkie dobre i złe rzeczy, bo pomogliście mi się rozwijać. Jestem wam wdzięczna na zawsze – wyznała Dua Lipa.

Dua Lipa przyznała, że ​​krytyka wpłynęła na jej zdrowie psychiczne

W wywiadzie dla magazynu Attitude, który miał miejsce pod koniec zeszłego roku – Dua Lipa przyznała, że bardzo trudno było jej przezwyciężyć momenty, w których ludzie obsypywali ją negatywnymi komentarzami.

To było coś, co wzbudziło mój niepokój, zdenerwowało mnie i sprawiło, że poczułam się, że nie jestem wystarczająco dobra… że może nie jestem stworzona do bycia na scenie – mówiła gwiazda.

Dua Lipa szczerze przyznała, że ten okres był bardzo trudny do przyjęcia z punktu widzenia zdrowia psychicznego. Doszła do przekonania, że ​​ludzie filmują ją tylko po to, by się z niej naśmiewać.

Nawet po zdobyciu nagrody Grammy niektórzy ludzie mówili: „Cóż, ona na to nie zasługuje” – dodała Dua Lipa.

Tak, to był ciężki czas, ale jestem też bardzo wdzięczna za doświadczenie, ponieważ stałam się o wiele silniejsza. Po tym stałam się o wiele bardziej pewna siebie. Teraz wiem, w czym jestem dobra – powiedziała na koniec.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Brit Awards 2021
fot. instagram.com/dualipa
Brit Awards 2021: Dua Lipa zmiażdżyła konkurencję. Jej kreacja zwala z nóg!
fot. instagram.com/dualipa
Zachwycająca Dua Lipa
fot. instagram.com/dualipa

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!