Eurowizja 2021: Urocza Stefania wraca z nowym singlem „Mucho Calor”

Eurowizja 2021: Urocza Stefania zapowiada z nowym singlem „Mucho Calor”
fot. instagram.com/stefania_

Eurowizja 2021: Stefania, która w tym roku zajęła 10. miejsce w Rotterdamie zapowiada nowy singiel. Krótko przed oficjalną premierą młoda artystka prezentuje 30-sekundowy zwiastun piosenki zatytułowanej „Mucho Calor”.

Eurowizja 2021 okazała się niesamowitą okazją, aby świat poznał młoda wokalistkę, która występuje na scenie pod pseudonimem Stefania. Młoda artystka świetnie poradziła sobie na eurowizyjnej scenie, dzięki czemu może spełniać swoje marzenia.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Stefania Liberakakis powraca z nowym kawałkiem

Eurowizja 2021 okazała się strzałem w dziesiątkę dla młodej artystki, która przyszła na świat 17 grudnia 2002 roku w greckiej rodzinie w holenderskim Utrechcie. Stefania Liberakakis znakomicie wykonała na żywo utwór zatytułowany „Last Dance”, otrzymując ciepłe brawa publiczności. Ostatecznie piosenkarka jako reprezentant Grecji zajęła 10. miejsce.

W przyszłym tygodniu 18-latka wystąpi na scenie MAD VMA 2021, gdzie wykona swój wielki eurowizyjny hit „Last Dance” w wersji fortepianowej, ale tym razem w duecie! Według naszych informacji Stefania wystąpi z młodym wokalistą o pseudonimie ARCHOLEKAS, który coraz częściej pojawia się jako jedno z nazwisk, które w przyszłości mogą reprezentować Grecję w konkursie Eurowizji!

Podczas imprezy usłyszymy również zupełnie nowy kawałek Stefanii zatytułowany „Mucho Calor”, który trzy razy w przeszłości był blisko reprezentowania Grecji lub Cypru. Pierwotnie kawałek został zgłoszony na Eurowizję w 2020 roku, jednak ostatecznie wybrano kompozycję „SuperG!”. Jako, że konkurs z powodu pandemii koronawirusa został odwołany, w 2021 roku biorąc pod uwagę scenariusze prezentacji scenicznej, ale także inne czynniki, takie jak głosowanie jurorów – artystka wystartowała z kawałkiem „Last Dance”.

Wcześniej kompozytorzy utworu zasugerowali numer niemieckiemu wokaliście Sandro, który miał reprezentować Cypr w konkursie Eurowizji. Ostatecznie wybrał utwór „Running”.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Eurowizja 2021: 18-letnia Stefania Liberakis okrzyknięta najpiękniejszą artystką (ZDJĘCIA)
fot. instagram.com/stefania_
Last Dance
fot. instagram.com/stefania_
Last Dance
fot. instagram.com/stefania_

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!