MUZOTAKTTeledyskiW wieku 46 lat wydaje się, że znalazła eliksir młodości. Natalie Imbruglia wygląda rewelacyjnie w teledysku do nowej piosenki

W wieku 46 lat wydaje się, że znalazła eliksir młodości. Natalie Imbruglia wygląda rewelacyjnie w teledysku do nowej piosenki
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Natalie Imbruglia powraca po kilku latach przerwy i zapowiada nowy krążek. Do sieci trafił właśnie pierwszy singiel promujący wydawnictwo o nazwie „Firebird”. Zobaczcie, jak dziś wygląda 46-letnia piosenkarka.

Natalie Imbruglia to jedna z najbardziej popularnych australijskich piosenkarek na świecie. Ponad dwadzieścia lat temu artystka podbiła listy przebojów międzynarodowym singlem zatytułowanym „Torn”, będącym coverem utworu amerykańskiej grupy Ednaswap.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Jej wersja osiągnęła najwyższy poziom na listach przebojów singli w Belgii, Kanadzie, Danii, Islandii, Hiszpanii i Szwecji, a nawet na trzech listach przebojów w Stanach Zjednoczonych. W 2011 roku singel „Torn” był najczęściej odtwarzaną piosenką w australijskim radiu od 1990 roku, średnio 75 razy dziennie.

Materiały promocyjne partnera

Teledysk, w którym występuje brytyjski aktor Jeremy Sheffield ma ponad 200 milionów wyświetleń na platformie YouTube. To bez wątpienia jeden z największych klasyków lat dziewięćdziesiątych i można go nadal usłyszeć bardzo często w rozgłośniach radiowych.

Natalie Imbruglia i jej wielki powrót

Po sześciu latach przerwy artystka powraca z nowym albumem o nazwie „Firebird”. Dziś do sieci trafił pierwszy singiel zatytułowany „Build It Better”.

Mój nowy teledysk do 💥Build It Better💥 jest już dostępny… Miałam tyle radości tworząc go… to czysta eskapistyczna zabawa! Mam nadzieję, że to pokochacie!!! – napisała Natalie Imbruglia w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie artystka skupiła się na życiu prywatnym, bowiem w październiku 2019 roku Natalie Imbruglia po raz pierwszy została mamą. Australijska gwiazda powitała na świecie syna o imieniu Max Valentine.

Niedawno artystka obchodziła swoje 46. urodziny. Trzeba przyznać, że wokalistka prezentuje się nadal świetnie, jak dwadzieścia lat temu, gdy rozpoczynała swoją karierę. Piosenkarka nie przestaje zachwycać urodą. Zobaczcie nowy teledysk Natalie Imbruglia.

Piosenka „Build Ii better” została napisana podczas pierwszego lockdownu w 2020 roku, gdy w ludziach pojawiło się wiele strachu i niepewności. Rytmiczny numer ma zachęcać fanów, aby pozostać optymistą w trudnych czasach.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA