Mabel jak Doja Cat i Khaleesi łączą siły. Zobacz klip „Let Them Know”

Mabel jak Doja Cat i Khaleesi łączą siły. Zobacz klip „Let Them Know”
fot. materiały prasowe

Brytyjska gwiazda pop Mabel powraca z przebojowym singlem zatytułowanym „Let Them Know”. Czy piosenka okaże się hitem wakacyjnych imprez?

Wschodząca brytyjska gwiazda pop Mabel powróciła ze swoim pierwszym singlem w 2021 roku, tanecznym kawałkiem zatytułowanym „Let Them Know”. Utwór został stworzony wspólnie z przyjaciółmi piosenkarki i bliskimi współpracownikami Raye, SG Lewis i MNEK.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Mabel rusza na podbój list przebojów

„Let Them Know” to popowy utwór, który może stać się oficjalnym hymnem każdej boss bitch (nawiązanie do Doja Cat nieprzypadkowe).

Jej nowa piosenka to zapowiedź kolejnego albumu, nad którym artystka pracuje. Singiel może być następcą „Don’t Call Me Up”, z którym Mabel obiegła świat i do dziś jest jedną z najważniejszych piosenek w jej karierze.

Brytyjsko-szwedzka piosenkarka i autorka tekstów przybywa z bardzo mocnym rytmem i z przełomowym teledyskiem. W teledysku 25-latka pojawia z Isaakiem Rentzem, znanym ze współpracy z takimi artystami jak Katy Perry, 5 Seconds of Summer, Eminem czy Linkin Park

Co mówi Mabel o najnowszym singlu?

Spędziłam tak długo żyjąc w mojej skorupie. Tak bardzo bałam się uwolnić swój pełny potencjał i być sobą, ponieważ byłam przerażona tym, co pomyślą ludzie – napisała Mabel w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Piosenka „Let Them Know” jest wybuchową bombą, która zachęca do tańca i pełnego cieszenia się jego rytmem i dobrymi wibracjami. W teledysku możemy podziwiać choreografię na bardzo wysokim poziomie, za którą odpowiedzialna jest Anna Trevelyan, znana ze współpracy z Duą LipąRihanną czy Kylie Jenner. 

Teraz w końcu znalazłam odwagę, by być tym, kim naprawdę jestem, właściwie wyrażać siebie i być artystką, którą zawsze chciałam być. Ta kolejna część podróży jest dedykowana każdemu, kto kiedykolwiek bał się być naprawdę sobą – kontynuowała Mabel. 

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!