MUZOTAKTNEWSYMuzykaKarolina Stanisławczyk powtórzy sukces „Cliché”?!

Karolina Stanisławczyk powtórzy sukces „Cliché”?!
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Karolina Stanisławczyk już podbiła listy przebojów tanecznym utworem „Cliché”. Teraz czas na album o tym samym tytule! Nowym singlem promującym debiut wokalistki jest „Atrament” (feat. Don Juan Wielki). Album „Cliché” dostępny jest w sklepach Empik i na empik.com.

Karolina Stanisławczyk 30 maja skończyła 21 lat, ale już zasłużyła na miano wschodzącej gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na pewno słyszeliście przebojowy singiel „Cliché”, napisany i wyprodukowany przez Jonatana Chmielewskiego (Don Juan Wielki) z MIYO – taneczny hit, nawiązujący do polskiej muzyki lat 80. i takich wykonawców, jak Kombi, Bajm i Izabela Trojanowska. Utwór podbił listy największych stacji radiowych w Polsce, a teledysk osiągnął ponad 7 milionów wyświetleń na platformie YouTube.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

21 maja 2021 w wytwórni Hypsteria Records ukazał się debiutancki album Karoliny Stanisławczyk, także zatytułowany „Cliché”. Zawiera on 9 przebojowych piosenek – zarówno tanecznych, jak i refleksyjnych, tworzonych przez artystkę na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Materiały promocyjne partnera

Wśród nich, oprócz hitu „Cliché”, są także debiutancka piosenka „Malibu” (również kompozycja Don Juana Wielkiego), świetnie przyjęty duet z Michałem Szczygłem w „V.I.B.E.” oraz kilka utworów zupełnie premierowych, autorstwa USL, Black Kiss Records oraz Mikołaja A. Urbaniaka.

Tracklista:

1. Cliché
2. Atrament
3. V.I.B.E. (feat. Michał Szczygieł)
4. Urok ( feat. Gverilla)
5. Malibu
6. Problem
7. Cisza wiatr
8. Echo (feat. Skip)
9. Slow Motion

Album Karoliny Stanisławczyk „Cliché” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: 
http://www.soundline.biz/KarolinaStanislawczykClicheAlbum

Album dostępny jest w sprzedaży w salonach Empik i na empik.com: 
https://www.empik.com/cliche-stanislawczyk-karolina,p1268940792,muzyka-p

Karolina Stanisławczyk feat. Don Juan Wielki – „Atrament”

Najnowszym singlem promującym płytę Karoliny jest „Atrament”, nagrany i wyprodukowany w studiu Jonatana Chmielewskiego (Don Juan Wielki). Taneczny i melodyjny, nawiązujący do synthpopu lat 80., zachwyci wszystkich fanów piosenki „Cliché”.

Teledysk do „Atramentu” został nakręcony w Pałacu w Jabłonnie k. Warszawy. Nawiązuje klimatem do charakterystycznych scen ze słynnych hollywoodzkich produkcji filmowych, takich jak „Nagi instynkt”, „Uwierz w ducha”, „Ze śmiercią jej do twarzy” i „Grease”. W obsadzie teledysku znalazł się m.in. aktor i raper Kamil Nożyński (Saful), znany z głównej roli w filmie „Ślepnąc od świateł”, oraz model 6. edycji programu „Top Model”, Daniel Tracz.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

Singiel Karolina Stanisławczyk feat. Don Juan Wielki „Atrament” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: 
http://www.soundline.biz/KarolinaStanislawczykAtrament

Kim jest Karolina Stanisławczyk

Karolina Stanisławczyk to wokalistka o charakterystycznej, delikatnej barwie głosu, pianistka i autorka tekstów. W jej utworach możemy usłyszeć inspiracje muzyką elektroniczną i alternatywną, lecz pozostają one w klimacie popu.

Karolina urodziła się 30 maja 2000 w Warszawie. Początki jej kariery to udział w wielu konkursach wokalnych i przeglądach piosenek. Swój głos kształciła w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.

W 2019 talent Karoliny dostrzegł Jonatan Chmielewski (Don Juan Wielki) z MIYO. Producent zaangażował ją do dwóch piosenek duetu, „Wyliczanka” i „Zapomnieć”. Wokalistka ma też w dorobku współpracę z innymi prodcentami, Szymonem Frąckowiakiem, Nocnym oraz Adamem Abramkiem. Można byłą ją również gościnnie usłyszeć w „Whisky” Merghaniego.

12 czerwca 2020 w Radio Eska miała premierę solowa piosenka Karoliny, „Malibu” wyprodukowana przez Don Juana Wielkiego, zaś 25 września 2020 utwór „V.I.B.E.”, w którym gościnnie wystąpił Michał Szczygieł. 29 stycznia 2021 miał swoją premierę singiel „Cliché”, również autorstwa Jonatana Chmielewskiego. Teledysk do utworu w ciągu 4 tygodni osiągnął pierwszy milion wyświetleń na YouTube, a liczba ta ciągle rośnie – obecnie zgromadził blisko 6 milionów odtworzeń. 21 maja 2021 nakładem Hypsteria Records ukazał się album „Cliché”.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA