Tomasz Makowiecki powraca po 8 latach przerwy. Posłuchaj nowego singla!

Tomasz Makowiecki powraca po 8 latach przerwy. Posłuchaj nowego singla!
fot. instagram.com/tomasz.makowiecki

Tomasz Makowiecki powraca po kilku latach przerwy. Artysta zaprezentował w sieci nowy singiel zatytułowany „Bardziej niż zwykle”. Zgodnie z tytułem, jest to powrót wyczekiwany bardziej niż zwykle, bo to pierwszy od dawna premierowy materiał artysty. 

Tomasz Makowiecki dał się poznać szerszej publiczności w 2002 roku dzięki udziałowi w programie „Idol”. W muzycznym programie artysta zajął piąte miejsce, ale nie przeszkodziło mu to w dalszej karierze. Krótko po udziale w polsatowskim talent-show wokalista podpisał kontrakt z dużą wytwórnią.

▸ Przypominamy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Tomasz Makowiecki zadebiutował na rynku z albumem „Makowiecki Band”, a promował go singiel zatytułowany „Spełni się”, który odniósł spory sukces komercyjny. Jego dyskografię zamyka czwarty krążek „Moizm”, który został wydany w 2013 roku. Teraz po ośmiu latach powraca z nowym!

Tomasz Makowiecki z powrotem wyczekiwanym „Bardziej niż zwykle”

Od wydania albumu „Moizm”, który w środowisku muzyki alternatywnej jest już uważany za kultowy, minęło już osiem lat.

Tomasz Makowiecki tak mówi o najnowszym utworze „Bardziej niż zwykle”:

– Zwłaszcza ostatni rok pokazał, że zmiany zawsze były i są nieuniknione. Trudno powiedzieć właściwie, czy ta piosenka jest rodzajem powrotu – czy jeśli pewne rzeczy wymagają większej ilości czasu, to są czymś oderwanym, zupełnie innym od tego, co nastąpiło wcześniej?

Zarówno piosenka, którą napisał Tomek Makowiecki wraz z Michałem Wiraszko, jak i klip wyreżyserowany przez Macieja Buchwalda, (premiera wkrótce!) mówią o zmianach, innych spojrzeniach, które mogą zarówno przybliżać, jak i oddalać. Więc chyba jedyne co nam pozostało, to bycie otwartymi.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

Posłuchajcie, jak brzmi nowa propozycja od Makowieckiego:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!