Sandra Czuraj zaprasza słuchaczy do swojego “Kosmosu”

Sandra Czuraj zaprasza słuchaczy do swojego
fot. instagram.com/sandrvczuraj

Sandra Czuraj powraca z nowym singlem! W piosence zatytułowanej „Kosmos” towarzyszy jej jeden z ciekawszych przedstawicieli nowej fali polskiego rapu Yung Adisz.

Sandra Czuraj debiutowała w 2019 roku utworem „Really High”. Wkrótce potem dołączyła do projektu Young Stars Team. Artystka ma na koncie kilka singli: nagraną z raperem obim „Samotność, Halucynacje” (z Floral Bugsem) i „Wstałam o 12”. Wokalistka na swoim kanale YouTube zamieszała też covery znanych polskich raperów.

▸ Przypominamy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Sandra Czuraj powraca!

Jej najnowsza piosenka „Kosmos” opowiada o tym, że w życiu nic nigdy nie jest do końca pewne. Można się znaleźć na szczycie, a i tak nie zaznać szczęścia. Osoby uważane za przyjaciół, mogą z kolei odwrócić się w najmniej spodziewanej chwili. Sandra ma jednak dla swoich słuchaczy receptę: należy odnaleźć swój kosmos i krążyć wokół własnej osi.

Kolejny raz obok artystki pojawia się przedstawiciel młodego rapowego pokolenia. Tym razem to Yung Adisz, który opracował bardzo charakterystyczne brzmienie, czerpiące z alternatywnego hip-hopu, a przy tym melodyjne i hipnotyzujące.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!