MUZOTAKTDisco PoloDisco Polo 2021: Oto najlepsze hity na wakacje. Wprowadzą was w letni nastrój!

Disco Polo 2021: Oto najlepsze hity na wakacje. Wprowadzą was w letni nastrój!
D

REKLAMA
REKLAMA

Na tę porę roku z niecierpliwością czekało pewnie wiele osób. Wakacje to świetna okazja do wypoczynku i spotkania ze znajomymi. W tym czasie nie brakuje też letnich imprez pod chmurkami, na których nie może zabraknąć dobrej muzyki. Przygotowaliśmy listę najlepszych piosenek, które idealnie wprowadzą was w letni nastrój. Sprawdźcie przeboje disco polo 2021, które sprawią, że nikt nie będzie źle się bawił! Oto najlepsze piosenki na wakacje 2021.

Oto najlepsze piosenki na wakacje – to ponad trzydzieści kawałków disco polo 2021, które idealnie sprawdzą się na każdej imprezie pod chmurką! 

Lato 2021 to dobra okazja do spotkania ze znajomymi, rozpalenia grilla na działce i puszczenia w tle najlepszych przebojów. Wakacje dla wielu wiąże się z imprezami, przy których świetnie się sprawdzą takie hity jak Akcent – „Przez Twe Oczy Zielone”, Bayer Full i Boys – „Szalona blondynka”, Boys – „Oczy szafirowe” czy Vivat – „Życie to film”.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Dla wielu osób urlop to także czas wyciszenia i odseparowania od spraw zawodowych. Organizowane są wycieczki rowerowe, wszelkiego rodzaju pikniki na łonie natury czy długie spacery po plaży.

Wakacje to doskonała okazja do zadbania o siebie i swoje potrzeby. Jednak nawet w takich momentach warto mieć telefon i słuchawki, aby spędzić czas przy fajnej muzyce. Z pewnością kawałki polskich wykonawców muzyki disco polo umilą wypoczynek wielu osób. Na tej liście nie może zabraknąć świetnych kawałków z repertuaru Top Girls, Boys, Extazy czy Milano!

Disco polo 2021 – najlepsze kawałki na wakacje

Artyści rodzimej sceny disco polo prezentują naprawdę spory wachlarz kawałków, które wprowadzą Was w letni nastrój. Numer Vivat & Pamela Stone – „Zostań na dłużej” czy Boys – „Najpiękniejsza Dziewczyno” świetnie się sprawdzą, jeśli organizujecie imprezę pod chmurką.

W samochodzie, w trakcie podróży na urlop czy podczas deszczowego dnia zapewne rozgrzeje Was utwór Top Girls zatytułowany „To skomplikowane” czy Akcent „Przekorny los”. Pozytywnej energii doda Wam również zespół Imperium czy Vivat z piosenką „Wszystko jest inaczej”.

Na najnowszej liście disco polo 2021 znalazły się takie piosenki jak „To zmieni się” z repertuaru Boys & Top Girls & Jorrgus & Extazy & BajorekD, „Najpiękniejsza Dziewczyno” grupy Boys, Szpilki – „Zaczaruję” czy przepiękna kompozycja Exaited pt. „Dziś Ci To Powiem”. Na tej liście nie zabrakło największych przebojów Akcentu i Jorrgusa!

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA