Kult prezentuje „Szok Szok Disco Pop”. Gwarantowany hit lata 2021! (WIDEO)

Hej Fest pożegnało lato: Kult, Organek, Elenor Grey i Sonbird
fot. Kamil Cichoń © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kult w nowej odsłonie, której jeszcze nie znaliście! Do sieci trafił lekki, dynamiczny, dyskotekowy i bardzo taneczny kawałek zatytułowany „Szok szok disco pop”. Czy kawałek okaże się hitem wakacyjnych imprez? Sprawdźcie koniecznie nowy klip!

Kult nie zwalnia tempa! Piosenka pt. „Szok szok disco pop” to kolejna odsłona promująca album „Ostatnia płyta”, który ukazał się 28 maja 2021 roku. Podsumowując nowe wydawnictwo – zespół sięga do różnych gatunków muzycznych i eksperymentuje, jak nigdy wcześniej. Tymczasem posłuchajcie, co tym razem przyszykowała ekipa Kazika Staszewskiego.

▸ Przypominamy: Rozgogolona brazylijska gwiazda zachwyca świat. Kim jest Anitta, która ma 50 milionów polubień?

Kult powraca z propozycją wakacyjnego hitu

Efektem zabawy stylami jest właśnie premierowy numer „Szok szok disco pop”. Co więcej, to kawałek, przy którym nogi wręcz rwą się do tańca. Przypomina najlepsze dyskotekowe hity z lat 70-tych, ponieważ jego struktura zawiera fantastyczne, taneczne rytmy oparte na wyrazistym brzmieniu instrumentów dętych. Innymi słowy, singiel zachwyci każdego, nie tylko fanów twórczości Kazika.

Piosence towarzyszy teledysk, który wyreżyserował Sławek Pietrzak. W obrazie widzimy nowy wizerunek członków Kultu, który zaskoczy odbiorców. W takim wydaniu Kazika i spółki jeszcze nie widzieliście!

Kult promuje nowy materiał

Całkiem niedawno na rynku ukazało się nowe dzieło grupy Kult, „Ostatnia płyta”. Tak wyjątkowego wydawnictwa, jak czytamy w komunikacie prasowym jeszcze nie było.

To pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny legendarnej grupy. Na wydawnictwie znajdziemy kawałki o różnorodnej stylistyce. Nie zabraknie tu pełnych rozmaitych inspiracji muzycznych jak na przykład bluesa, jazzu czy ciężkich rockowych numerów.

W nagraniach albumu udział brali dwaj muzycy niezwiązani wcześniej z grupą – to saksofonista Mariusz Godzina (wcześniej m. in. Buldog) oraz klawiszowiec Konrad Wantrych (współpracujący z Kazikiem przy albumie “Zaraza”).

Jak Wam się nowa propozycja, którą przygotował zespół Kult?!

▸ Zobacz: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
Po tym jak dokładniej przyjrzeli się temu zdjęciu, przyprawiło ich o dreszcze

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!