FANKA przedstawia nowy autorski singiel. Posłuchaj, co przygotowała Anna Wójcik!

FANKA przedstawia nowy autorski singiel. Posłuchaj, co przygotowała Anna Wójcik!
fot. materiały prasowe

FANKA, czyli Anna Wójcik, to jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek muzycznych. Jej nagrania uzyskały ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube. Znana jest z oryginalnych mashupów, ale nagrywa również piosenki autorskie.

Anna Wójcik, znana jako FANKA, to ambitna artystka o wyjątkowym, charakterystycznym wokalu, niebanalnym guście muzycznym i charyzmatycznej osobowości, które pomogły jej zbudować w ciągu dwóch lat jeden z największych muzycznych kanałów na polskim YouTube. Popularność przyniosły Ani oryginalne covery znanych piosenek w formie mashupów, które na YouTube osiągnęły rekordowe, wielomilionowe wyświetlenia. Artystka pisze jednak także piosenki autorskie, które również cieszą się dużym powodzeniem.

▸ Przypomnijmy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Kanał YouTube FANKI wygenerował przeszło 50 milionów wyświetleń, a jej fanpage śledzi ponad 250 tysięcy użytkowników. Ania stworzyła wielką społeczność stałych widzów, którzy czekają na każdy kolejny jej muzyczny projekt. Po kilku miesiącach ciszy wraca z nowym utworem dla wszystkich tych, którzy cierpliwie na nią czekali.

▸ Zobacz również: Wszyscy patrzyli tylko na nią! Wystarczyło, że odsłoniła… Jej stylizacja to hit?

Anna Wójcik powraca z nowym kawałkiem

FANKA w ostatnim czasie intensywnie pracowała nad nowymi singlami, spędzając długie godziny w studio nagraniowym, w asyście wielu zdolnych i utytułowanych producentów. Efektem tych działań jest solowy utwór „Będzie co będzie”.

Piosenka jest owocem współpracy z rozchwytywanym duetem producenckim Hotel Torino, który tworzą Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. Są oni współautorami m.in. debiutanckiego singla Michała Szczygła, „Nic tu po mnie”, jak również hitów takich artystów, jak Viki Gabor, Alicja Szemplińska, Sanah czy Zuza Jabłońska.

Utwór dedykuję przede wszystkim Wam i sobie. Żyjemy w czasach, w których ciężko jest nam cieszyć się życiem, a mam takie ogromne marzenie, żebyśmy zatrzymali się na chwilę, chwycili ten dzień, docenili to, co mamy i po prostu przestali martwić się tym, co będzie, bo i tak będzie, co będzie:) – tłumaczy FANKA.

Singiel FANKA „Będzie co będzie” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/FANKABedzieCoBedzie

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!