MUZOTAKTTeledyskiSprawdź poruszający teledysk do intymnego singla „Wrecked” Imagine Dragons

Sprawdź poruszający teledysk do intymnego singla „Wrecked” Imagine Dragons
S

REKLAMA
REKLAMA

To kolejna zapowiedź piątego albumu studyjnego grupy Imagine Dragons. Premiera krążka „Mercury – Act 1” zaplanowana jest na 3 września 2021.

Nowy singiel Imagine Dragons pt. „Wrecked” został napisany przez Dana Reynoldsa, Wayne’a Sermona, Bena McKee & Daniela Platzmana, zaś za produkcję odpowiada kapela. Miks stworzono w Spatial Audio, a do utworu powstało poruszające wideo.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

REKLAMA

Mocna piosenka opowiada o stracie, żalu i pójściu naprzód. Reynolds zaczął pisać „Wrecked” niedługo po tym, gdy jego szwagierka, Alisha Durtschi Reynolds, zmarła na raka.

Artysta wspomina:

– Była jasnym promieniem. Zawsze dzieliła się radością i mocą z każdym, kogo spotkała. Jej nagłe odejście wstrząsnęło mną w sposób, który do tej pory ciężko mi wyrazić. Byłem przy niej i bracie w momencie, gdy odeszła. To był pierwszy raz w moim życiu, gdy doświadczyłem śmierci w taki sposób. Dobitnie mi to uświadomiło kruchość życia i ostateczność wszystkiego.

Patrzyłem, jak mój brat przeżywał coś, przez co nikt nie powinien przechodzić. Ale widziałem też, jak wiara daje mu nadzieję na wspólną przyszłość z Alishą. Mogę jedynie mieć nadzieję, że moja wiara też będzie tak mocna. „Wrecked” było moim sposobem na poradzenie sobie z tym wszystkim, bo muzyka zawsze stanowiła dla mnie odskocznię. Nie będąc już człowiekiem gorliwej wiary, mam nadzieję, że Alisha usłyszy tę odezwę z miejsca, gdzie jest już wyleczona i nie czuje już bólu. Ten utwór to moje życzenie wieczności z tymi osobami, które kocham.

▸ Zobacz również: Wszyscy patrzyli tylko na nią! Wystarczyło, że odsłoniła… Jej stylizacja to hit?

Emocjonalna intymność „Wrecked” to kolejne spojrzenie na to, czego fani mogą oczekiwać po „Mercury – Act 1”, następcy wydanego w 2018 „Origins”. Wcześniej grupa Imagine Dragons zaprezentowała utwory „Follow You” i „Cutthroat”, które spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów i krytyki.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA