Kultowy hit Roxette w odświeżonej wersji. Posłuchajcie „Fading Like A Flower” 2021

Kultowy hit Roxette w odświeżonej wersji. Posłuchajcie „Fading Like A Flower” 2021
Marie Fredriksson i Per Gessle z Roxette (fot. Instagram, @realroxette)

Do sieci trafiła odświeżona wersja kultowego przeboju legendarnej grupy Roxette. „Fading Like A Flower”, bo o nim mowa stał się piątym z rzędu hitem duetu w pierwszej dziesiątce w Stanach Zjednoczonych, osiągając drugie miejsce na liście Billboard Hot 100. Piosenka dotarła również do pierwszej dziesiątki w kolejnych 12 krajach. Teraz doczekała się nowej wersji, którą przygotował DJ HuBee.

Był rok 1991, kiedy to Marie Fredriksson i Per Gessle jako Roxette wydali drugi singiel z bestsellerowego albumu „Joyride”. W latach 90-tych nie było bowiem imprezy, dyskoteki, czy też domówki bez tego numeru. Co więcej wielokrotnie tuż obok „Listen To Your Heart” wybierały go pary, jako piosenka do pierwszego tańca. Ten nieśmiertelny singiel doczekał się kolejnego życia. Tym razem nowe, klubowe życie w „Fading Like A Flower” tchnął producent i DJ znany jako HuBee! 

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

HuBee wydaje cover słynnego utworu Roxette w stylu innym niż oryginalna wersja

HuBee to nowa twarz w świecie muzyki elektronicznej! Po debiutanckim singlu wydanym przez niemiecką wytwórnię czas na nową propozycję! „Fading Like A Flower” to najnowsza propozycja producenta, który jest obecny ze swoimi singlami nie tylko w Europie ale też poza jej granicami. Dotychczas na platformie Spotify odtworzenia jego pierwszego singla idą w dziesiątki tysięcy streamów na całym świecie!

HuBee zaprezentował swoje wyjątkowe doświadczenie i profesjonalizm, odświeżając rockową balladę duetu Roxette łącząc bowiem gatunki muzyki elektronicznej i dancehall.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

W hołdzie dla Roxette

HuBee nie zwalnia tempa i serwuje nam nowość, która nie będzie jedyną niespodzianką od DJ’a. Legendarny utwór grupy Roxette z lat 90′ w jego rękach nabrał nowego wymiaru, bowiem to swoisty “tribute” w nowoczesnej odsłonie z pogranicza deep house oraz slap house.

Podczas gdy oryginalna piosenka została napisana i zaśpiewana jako rockowa ballada, HuBee decyduje się na odważne zmiany, przerabiając hit z lat 90. na miarę dzisiejszego przemysłu muzycznego. Jego wersja „Fading Like a Flower” to niczym kompletny rebranding starego hitu szkolnego, który ma sprawić przyjemność słuchaczom pokolenia Z i milenialsów.

Energia, świeżość w połączeniu z pasją HuBee’iego do dotykania muzyki pop legendarnych wykonawców daje przede wszystkim nowe życie numerowi „Fading Like A Flower”!

Przypomnijmy, że w 2005 roku wydane zostały dwa remiksy utworu pod tytułem „Fading Like a Flower (Dancing DJs vs Roxette)”. Drugi to cover niemieckiej grupy Mysterio. Oba utwory były notowane na listach przebojów między innymi w Wielkiej Brytanii. Czy cover HuBee’iego okaże się również hitem?! Posłuchajcie sami.

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!