MUZOTAKTNEWSYHotPlotaMonika Miller Monami zapowiada kolejny singiel. Co tym razem zaprezentuje?

Monika Miller Monami zapowiada kolejny singiel. Co tym razem zaprezentuje?
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W czerwcu po dłuższej przerwie Monika Miller zaprezentowała kolejny singiel z jej nadchodzącej płyty. Przy okazji premiery utworu „Euforia” zapowiedziała również, że tym razem fani nie będą musieli czekać długo na kolejny teledysk. Jak obiecała, tak zaś dotrzymuje słowa. 

Monika “Monami” Miller to bez wątpienia jedna z barwniejszych artystek młodego pokolenia, która od strony muzycznej dała nam się poznać w 2019 roku, prezentując dwa single: “W bezruchu” oraz “Tonę”. Utwory ciekawe, a także wyróżniające się na tle obecnie panujących trendów, zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie. 17 czerwca 2021 roku Monami wróciła z singlem “Euforia”. W utworze gościnnie pojawia się Ruda z Red Lips. Z piosenki Monami dowiadujemy się między innymi tego, że w rankingu poziomu akceptacji dla osób LGBT w UE Polska jest na ostatnim miejscu. W klipie pojawiają się reprezentanci różnych mniejszości żyjących Polsce.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Monika Miller przyzwyczaiła odbiorców do tego, że lubi zaskakiwać. Co tym razem zaprezentuje?

W social mediach artystki właśnie się pojawiła zapowiedź kolejnego utworu. “Nie mów mi”, bo tak się nazywa piosenka, ukaże się 10 sierpnia, czyli w urodziny piosenkarki.  Na Instagramie można zobaczyć zajawkę klipu, a także zapisać się na premierę utworu w serwisach streamingowych.

Materiały promocyjne partnera

Monami zapowiedziała, że długo zapowiadana płyta najprawdopodobniej ukaże się pod koniec 2021 roku. 

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Monami nie boi się wyzwań, a swoimi kolejnym singlami, a także aktywnościami w życiu pozamuzycznym, jasno pokazuje, że nie boi się eksperymentować. Jak sama wielokrotnie zaznaczała, zarówno w muzyce, jak i w życiu, rzadko kiedy stawia na kompromisy. Wybrała swoją drogę i konsekwentnie nią podąża.

Ciekawostką dla fanów może być też to, że większość klipów, grafik itp., związanych z twórczością Monami, to w olbrzymiej części jej pomysły. “Nie wyobrażam sobie, by moja rola kończyła się na zaśpiewaniu piosenki w studiu. Chcę brać aktywny udział w całym procesie tworzenia, a że z wykształcenia jestem graficzką, to wiele mi to ułatwia” – zaznacza artystka.

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA