Sylwia Grzeszczak ponownie zaskakuje fanów

Sylwia Grzeszczak ponownie zaskakuje fanów
fot. materiały prasowe

Sylwia Grzeszczak doskonale, wie jak zaskoczyć swoich fanów. Do sieci trafiła bowiem wyjątkowa i taneczna wersja jej ostatniego hitu. Posłuchajcie, jak brzmi remix kawałka „Prawda o nas”! 

Sylwia Grzeszczak to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Od lat artystka zachwyca swoim głosem i wyglądem, jak również pięknymi piosenkami. Niedawno artystka wydała utwór zatytułowany „Prawda o nas”, który miał swoją premierę na początku kwietnia. Singiel szybko podbił serca publiczności i okazał się przebojem. Co więcej kawałek podbił polskie listy radiowe, dlatego artystka przygotowała klubową wersję tego utworu.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Sylwia Grzeszczak w klubowej odsłonie

To absolutnie wyjątkowa sytuacja, ponieważ po raz pierwszy artystka w swojej karierze wypuszcza remix! To nowa klubowa odsłona Sylwii, która bez wątpienia uprzyjemni Wam imprezowe letnie wieczory. 

Remix został wyprodukowany przez PelicanSongs, którzy w swoim dorobku mają takie hity jak “Fading” (Alle Farben), “Feel Something” (Robin Schulz) czy “Heard About Me” (Felix Jaehn, Dimitri Vesat, Like Mike Nea). 

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Singiel „Prawda o nas” zapowiadał nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane. 

Podczas pracy nad klipem w głowie przewijały mi się różne scenariusze. Jednak wybrałam ten najbardziej prawdziwy, naturalny i niewyreżyserowany. Zostały zmontowane nagrania z mojego telefonu zza kulis koncertów, podróży i efekt już po próbnych kilkunastu sekundach utwierdził mnie w przekonaniu, że taki teledysk najbardziej odda charakter tej piosenki. Zapraszam do oglądania 🙂 – mówi Sylwia Grzeszczak.

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Posłuchaj remixu „Prawda o nas”:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!