Karolina Stanisławczyk z nowym singlem! Czy pobije wielki hit „Cliché”

Karolina Stanisławczyk z nowym singlem! Czy pobije wielki hit „Cliché”
fot. materiały prasowe

Pamiętacie hit „Cliché”, który przez wiele tygodni nie schodził z playlist dziesiątek stacji radiowych w Polsce?! Karolina Stanisławczyk przygotowała nowy singiel zatytułowany „Ostry dyżur”, czyli retro-taneczną propozycję na jesień 2021. Tym samym to pierwszy singiel zapowiadający drugą płytę artystki.

Karolina Stanisławczyk nie zwalnia tempa po świetnie przyjętym, debiutanckim albumie „Cliché”, bowiem już szykuje nowy materiał. Wokalistka zapowiada swoją drugą płytę, a pierwszym pilotującym ją singlem jest utwór „Ostry dyżur”.

Nowa piosenka Karoliny powstała we współpracy z Don Juanem, czyli Jonatanem Chmielewskim, producentem znanym z projektu MIYO. Duet Karoliny i Jonatana usłyszymy na nowej płycie jeszcze wielokrotnie!

Singiel Karoliny Stanisławczyk „Ostry dyżur” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KarolinaStanislawczykOstryDyzur

Do piosenki powstał teledysk, zrealizowany przez ekipę Mind Productions. Przenosi nas on do przyszłości, w której świat jest zdominowany przez kobiety – to oczywiście nawiązanie do kultowego filmu „Seksmisja”.

Zobaczcie sami:

Kim jest Karolina Stanisławczyk:

Karolina Stanisławczyk – urodziła się 30 maja 2000 roku. Wokalistka, pianistka i autorka tekstów. Zaczynała karierę wokalną, biorąc udział w wielu konkursach wokalnych i przeglądach piosenek, a także kształcąc swój głos w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy.

W 2019 roku jej talent dostrzegł Jonatan Chmielewski, angażując ją do dwóch piosenek, które ukażą się na nowej płycie MIYO – „Wyliczanka” i „Zapomnieć”. Dzięki gościnnej współpracy z raperem Urbanem w piosence „Linia”, która ukazała się w październiku 2020, Karolina podpisała kontrakt z wytwórnią Hypsteria Records. W międzyczasie Karolina gościnnie dograła się do piosenki Merghaniego „Whisky”.

21 maja 2021 roku ukazała się debiutancka płyta Karoliny Stanisławczyk, „Cliché”. Na płycie znalazło się 9 kompozycji, m.in. debiutancka piosenka „Malibu”, megahit „Cliché”, synthpopowy „Atrament” (kompozycje Don Juana Wielkiego), bardzo dobrze przyjęty duet z Michałem Szczygłem „V.I.B.E.” oraz kilka innych utworów autorstwa USL, Black Kiss Records oraz Mikołaja A. Urbaniaka.

3 września 2021 wokalistka wystąpiła na koncercie „Od Opola do Opola” w ramach 58. KFPP Opole 2021, obok najznamienitszych gwiazd polskiej piosenki. Karolina w medleyu przygotowanym przez Gromee’go przypomniała piosenki Karin Stanek oraz zaśpiewała swój największy jak do tej pory hit „Cliché”. Odebrała także platynową płytę za sprzedaż tego singla.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!