MUZOTAKTTeledyskiLitewska popowa księżniczka Monique przedstawia nową piosenkę "Lay Me Down"

Litewska popowa księżniczka Monique przedstawia nową piosenkę “Lay Me Down”
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Monique powraca z nowym singlem. “Lay Me Down” to bez wątpienia figlarny ton i energiczny numer o uzależniającym związku, kiedy wiesz, że cierpisz, ale czujesz, że rozstanie byłoby jeszcze bardziej bolesne. Godzisz się więc na reguły gry i starasz się przy tym dobrze bawić.

Monique to bez wątpienia popowa sensacja z Litwy. Wokalistka i autorka piosenek wydała bowiem właśnie nowy singiel zatytułowany “Lay Me Down”. Utwór dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych, towarzyszy mu romantyczny teledysk, który wyreżyserował litewski filmowiec Simas Lindesis.

To wyjątkowa piosenka Moniki. Wrażliwa i śmiała, pełna introspekcji. W klipie bawimy się tym wewnętrznym światem, symbolami i emocjami. Łączymy romantyczne elementy z mrocznym, zadziornym obliczem Monique – opowiada reżyser.

REKLAMA

Nową piosenkę Monique napisała z pomocą utalentowanych artystów. Wokalistkę wspierał m.in. fiński wokalista i songwriter Illon, a za produkcję odpowiadał legendarny fiński duet Los Rollos oraz twórca wielu litewskich hitów, plucando.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Materiały promocyjne partnera

Utwór powstał podczas kreatywnego obozu w Helsinkach. “Lay Me Down” to następca uwielbianego przez fanów singla “Friends”.

Pamiętam, jak pisaliśmy ten utwór. Jak tylko usłyszałam pierwsze linijki, wiedziałem, że moi fani muszą usłyszeć tę piosenkę. Z miejsca zaangażowałam się w tworzenie melodii i tekstu. To doskonale znana historia opowiedziana w lekkim, rytmicznym stylu.

Nieczęsto udaje się podobna sztuka, dlatego ten numer jest taki wyjątkowy. Fantastycznie, że “Lay Me Down” porwie Was do tańca, a jednocześnie sprawi, że będziecie się się wsłuchiwać w słowa” – podsumowuje Monique.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA