MUZOTAKTTeledyskiCoverem „Zombie” podbiła YouTube! Teraz Clödie powraca z nowym autorskim singlem „Hold On”

Coverem „Zombie” podbiła YouTube! Teraz Clödie powraca z nowym autorskim singlem „Hold On”
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zespół Clödie przede wszystkim znany jest polskim i zagranicznym słuchaczom dzięki coverowi „Zombie” z repertuaru The Cranberries. Na platformie YouTube kawałek ma już ponad 30 milionów wyświetleń i wciąż cieszy się dużą popularnością. Kilka dni temu w sieci odbyła się premiera nowego singla zatytułowanego „Hold On”. Wokalistka grupy, czyli Klaudia Trzepizur ponownie zachwyca swoim głosem! Posłuchajcie sami.

Clödie to bez wątpienia jeden z najciekawszych polskich zespołów rockowych. Utwory zespołu nagrane w języku angielskim chociażby takie jak „Devil in disguise” czy „Let Me Go” emitowane były w rozgłośniach w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Norwegii, Belgii, Luxemburgu, Irlandii, Austrii, Rumunii, na Litwie czy Słowacji. W zeszłym roku grupa wydała mini album „Memories”, na którym znalazło się siedem kompozycji. Teraz powracają ze świeżutkim, autorskim singlem.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Clödie prezentuje nowy teledysk do singla „Hold On”

Zespół Clödie zdobył popularność coverem “Zombie” – The Creanberries, który cieszy się pozytywnymi recenzjami z całego świata i dużą popularnością na YouTube. Po ciepłym przyjęciu ich poprzednich singli przez radia i słuchaczy, zespół Clödie przedstawia nowy singiel pt. “Hold On”.

Materiały promocyjne partnera

Hold On to utwór o kimś zagubionym, nieszczęśliwym, przygnębionym. Słowa piosenki wypływają z perspektywy anioła stróża, bardzo wyjątkowej osoby/istoty, którą każdy z nas ma obok siebie, która jest zawsze przy nas i zrobi wszystko, abyśmy poczuli się lepiej.  

Wielu z nas bywa smutnych, zlęknionych, samotnych w realiach dzisiejszego Świata. Szukajmy więc dobrych stron życia i cieszmy się każdym dniem, tak jak miałby być to dzień ostatni. Pamiętajmy, też o miłości bo to ona potrafi pokonać każde złe chwile, każdy zły czas – czytamy w komunikacie.

Tekst do piosenki „Hold On” napisał Nikos Sofis, najbardziej znany ze swoich ofert w Konkursie Piosenki Eurowizji. Zaś muzykę polski skład: Olaf Olszewski, Ada Karpińska oraz Jakub Mańkowski.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA