MUZOTAKTImprezy, KoncertyMTV EMA 2021: Sprawdź, kto poprowadzi galę. Pre-party z udziałem polskich nominowanych

MTV EMA 2021: Sprawdź, kto poprowadzi galę. Pre-party z udziałem polskich nominowanych
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

MTV potwierdza: raperka i aktorka Saweetie poprowadzi galę MTV EMA 2021, która odbędzie się w niedzielę 14 listopada w Budapeszcie. Na scenie wykona również swoje utwory „Best Friend” i „Back To The Streets” z nadchodzącego debiutanckiego albumu Pretty Bitch Music. Tymczasem w klubie Scena Relax w Warszawie ubiegłego wieczoru odbyło się pre-party tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego! Uświetnił je koncert Krzysztofa Zalewskiego z gościnnym udziałem Brodki i Darii Zawiałow – trójki nominowanych z Polski.

Galę MTV EMA 2021 w Budapeszcie poprowadzi Saweetie, jedna z największych gwiazd amerykańskiego pop-rapu! Dołącza ona także do wcześniej ogłoszonych wykonawców, którzy rozgrzeją scenę swoimi występami podczas tegorocznego show – Malumy, Kim Petras i Måneskina.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Saweetie zdobyła nominację do nagrody MTV EMA 2021 w kategorii „Najlepszy debiut”, w której powalczą również Giveon, Olivia Rodrigo, Rauw Alejandro, Griff i The Kid LAROI. Na początku tego roku została wyróżniona swoją pierwszą w karierze nagrodą MTV VMA w kategorii „Najlepsza scenografia i dekoracja wnętrz” za kawałek „Best Friend” z udziałem Doji Cat w scenografii Aleca Contestabile’a.

Materiały promocyjne partnera

Przygotowania do wielkiej gali ruszyły! Ubiegłego wieczoru w warszawskim klubie Scena Relax polscy artyści nominowani do MTV EMA 2021 celebrowali nadchodzące wydarzenie w towarzystwie plejady gwiazd. Podczas pre-party Krzysztof Zalewski dał niepowtarzalny koncert, w którym gościnnie wystąpiły Brodka i Daria Zawiałow. Szansę na zdobycie statuetki w kategorii „Best Polish Act” mają także Margaret i sanah. Do kogo trafi? Zachęcamy do głosowania, które potrwa do 10 listopada, do godz. 23:59.

Gala rozdania nagród „MTV EMA 2021” odbędzie się w niedzielę 14 listopada w Papp László Budapest Sportaréna na Węgrzech. Transmisja wydarzenia będzie dostępna na kanałach MTV na żywo o godz. 21:00 w ponad 180 krajach.

Oficjalnym sponsorem czerwonego dywanu MTV EMA jest Zalando.

O SAWEETIE:

Z pasją do rymów jak z lat dziewięćdziesiątych, wyczuciem mody i charyzmą Saweetie – urodzona jako Diamonté Harper – może mierzyć się dziś z najlepszymi. W ciągu sześciu miesięcy przekroczyła próg 100 milionów odtworzeń na wszystkich platformach, zdobyła złotą płytę i zyskała uznanie Billboarda, The FADER i Noisey. Los Angeles Times określił ją z kolei jako „jedną z tych, które trzeba obserwować”. Czerpiąc z zainteresowania poezją i wielu lat rapowania w samochodzie, w 2018 roku przelała swoją miłość do słów na płytę High Maintenance z hitem „ICY GRL”, który zdobył platynową odznakę RIAA. Co więcej, w 2019 roku Saweetie wróciła z EP-ką ICY, która pokryła się podwójną platyną i przyniosła viralowy hit „My Type”, a także nominację do nagród BET w 2020 i 2021 roku w kategorii „Best Female Hip Hop Artist”.

Jako bizneswoman i filantropka, stworzyła fundację Icy Baby Foundation, a także wyprzedaną już linię biżuterii ICY. Współpracowała też z pretty1ittleThing, Quay, MAC, Crocs i McDonald’s. W tym samym czasie, szereg gwiazd od Gwen Stefani przez Duę Lipę, Latto, Wiz Khalifa, Anittę, aż po G-Eazy, zaprosił ją do gościnnych występów. Jako prawdziwa fashionistka, uświetniła okładki magazynów „Cosmopolitan”, „Maxim”, „Elite Daily”, „Complex” i „Wonderland”, pojawiła się również w „C.R. Fashion Book”, „Forbes”, „Interview”, „Vogue” i „Harper’s Bazaar”. Saweetie jest na najlepszej drodze do miana globalnej supergwiazdy, a jej debiutancki album Pretty Bitch Music, ukaże się już niebawem.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA