MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDua Lipa rusza z nowym autorskim projektem!

Dua Lipa rusza z nowym autorskim projektem!
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Dua Lipa, światowej sławy gwiazda popu i wielokrotna laureatka Grammy oraz Brit, zapowiada nowy około kulturalny projekt Service95. Premiera wyznaczona została na początek 2022 roku.

Service95 obejmować będzie tematy związane z kulturą, modą, a także poruszać kwestie społeczne. Fani mogą liczyć na niepozbawione humoru, ale i wartościowe rekomendacje, opowieści, informacje, przemyślenia oraz rozmowy, których nie znajdą nigdzie indziej.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Będą to komentarze od najlepszych ekspertów czy nieoczywiste rekomendacje mało znanych miejsc, wschodzących artystów lub niezależnych aktywistów, a także patenty i wskazówki dotyczące podróży, jakie znać może tylko międzynarodowa gwiazda popu.

Im chętniej dzielimy się tym, co wiemy, tym jesteśmy sobie bliżsi i tym większe stają się nasze bańki – wyjaśnia artystka.

Materiały promocyjne partnera

Dua Lipa postanowiła stworzyć newslertter Service95, ponieważ od zawsze tworzyła obszerne i osobiste listy, polecając najbliższym przyjaciołom ciekawych ludzi, pomysły na podróże, interesującą sztukę czy też inne ważne tematy. Teraz każdy chętny będzie mógł zapisać się na darmowy newsletter i być na bieżąco ze wszystkim, co interesuje Duę – od nowej galerii w Sao Paolo, przez ukryte restauracje w Lizbonie i najlepszą manikiurzystkę na wyspie Lagos, po artykuły dotyczące działań aktywistów i ważkich światowych problemów. Każdy “numer” opatrzony będzie listem napisanym przez Duę, w którym będzie opowiadać o tym, czego słucha, jakie miejsca odwiedza, co jada i jakie ma przemyślenia na temat bieżących wydarzeń na świecie.

Zawsze mam wielką frajdę z opowiadania ludziom, co odkryłam w jakimś mieście i uwielbiam wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami. Service95 adresowany jest do wszystkich, którzy są ciekawi życia, tak jak ja – mówi wokalistka.

Równolegle do Service95 Dua Lipa tworzyć będzie podcast At Your Service, który będzie rozszerzeniem treści z newslerttera i pogłębieniem poruszanych w nim tematów podczas rozmów Duy z uznanymi gośćmi (z których wielu nie usłyszycie w innych podcastach). W At Your Service będzie można posłuchać poważnych dyskusji na ważne tematy, serdecznych pogawędek z przyjaciółmi i poznać najciekawsze rekomendacje.

Choć wielu moich gości znanych jest z opowiadania, chcę z nimi jeszcze bardziej zgłębiać poszczególne zagadnienia i starać się dowiedzieć jak najwięcej na temat tego, co mnie interesuje, traktując ich jako ekspertów w danej dziedzinie – tłumaczy autorka przeboju “Levitating”.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA