MUZOTAKTDebiutyNadchodzą lepsze dni – Oordaya debiutuje

Nadchodzą lepsze dni – Oordaya debiutuje
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Oordaya prezentuje swój pierwszy singiel „Better Days” wraz z teledyskiem wyreżyserowanym przez Axela Morina (Saint Laurent, Hermes, Kenzo, Kiddy Smile), w którym wykonuje spektakularny i magnetyczny spektakl taneczny.

Oordaya debiutuje. Wyprodukowany przez twinsmatic (Booba, SCH, Christine and the Queens) utwór zapowiada bowiem rychłe nadejście nowej EP-ki. Nadchodzący materiał artystki to melancholia R&B i energia hip-hopu.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Oordaya – nowa twarz na rynku muzycznym

Dorastając pomiędzy Jordanią a Botswaną, francuska piosenkarka i tancerka Oordaya kształtowała swoją osobowość poprzez różne kultury, które spotkała na swojej drodze. 17 lat później Oordaya powróciła do Francji „pozostawiając wszystko – moich przyjaciół, mój dom, moje nawyki – musząc odbudować życie w nowym miejscu”, wspomina debiutująca artystka. Pełna niepewności, jaka towarzyszyła jej w nowym środowisku, odnalazła spokój w pisaniu tekstów. Jak tłumaczy to właśnie stało się jej bezpiecznym miejscem i sposobem na uzewnętrznienie jej lęków.

Materiały promocyjne partnera

Oordaya czerpie przede wszystkim inspirację ze swojej niespokojnej duszy i przekłada ją na muzykę, urzekający głos, uwodzicielskie melodie R&B i introspektywne teksty tworzące fundamenty jej własnego świata.

Muzyka Oordayi balansuje pomiędzy ciemnością a światłem, czyli to prawdziwa oda do autentyczności i samoakceptacji. Po umieszczeniu kilku pierwszych piosenek na SoundCloudzie, Oordaya została usłyszana przez amerykańskiego producenta Ye Ali (CHIKA, cupcake) dzięki „In the Way Of”. Natomiast utwór „I Envisioned Something Else” wkrótce pojawił się w brytyjskim radiu Reprezent.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Teraz, po podpisaniu kontraktu z Epic France, Oordaya przygotowuje swoją nadchodzącą EP-kę, „Twenty, with Love”. Brzmi to jak list opowiadający o jej osobistych spotkaniach (i zmaganiach) z miłością, ilustrujący doświadczenia młodej kobiety u progu dorosłości, poszukującej tytułowych lepszych dni.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA