Pierwszy singiel zwiastujący największą premierę NETFLIX tego roku!

Pierwszy singiel zwiastujący największą premierę NETFLIX tego roku! WIEDŹMIN
fot. materiały prasowe

Milan Records zaprasza do wysłuchania pierwszego singla do albumu The Witcher: Season 2 (Soundtrack from the Netflix Series) autorstwa JOSEPHA TRAPANESE. Posłuchaj “Power and Purpose”!

To pierwszy utwór z długo oczekiwanego, drugiego sezonu epickiego serialu fantasy wyprodukowanego przez Netflix. Pełny album ze ścieżką dźwiękową, który ukaże się  w piątek, 17 grudnia, zawiera kompozycje Trapanese, a także trzy dodatkowe utwory wokalne wykonywane przez aktora Joeya Bateya, wcielającego się w rolę Jaskiera w serialu, a także wykonawcy viralowego hitu 1 sezonu “Toss A Coin To Your Witcher”.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Twórcy nowego albumu pragną podążać drogą ogromnego sukcesu części pierwszej. Album uzyskał dotychczas prawie 300 milionów odtworzeń. Drugi sezon  Wiedźmina  zadebiutuje na Netflix w  piątek, 17 grudnia.

O WIEDŹMINIE

Oparty na bestsellerowej serii książek fantasy WIEDŹMIN  to epicka opowieść o losie i rodzinie. Opowieść o splecionych losach trzech osób w rozległym świecie Kontynentu, gdzie ludzie, elfy, wiedźmińcy, krasnoludy i walczą o przetrwanie i rozwój, a dobro i zło nie są łatwe do zidentyfikowania.

O WIEDŹMINIE  SEZON 2

Przekonany, że życie Yennefer zostało utracone w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii sprowadza księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, do swojego domu z dzieciństwa Kaer Morhen. Podczas gdy królowie Kontynentu, elfy, ludzie i demony dążą do supremacji poza jego murami, musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiada w środku.

O AUTORZE MUZYKI

Autorem muzyki do tego obrazu jest amerykański kompozytor muzyki filmowej, aranżer i producent Joseph Trapanese, którego miłość do muzyki klasycznej i elektronicznej rozkwitła już w najmłodszych latach. Pochodzący z Los Angeles, pracował jako aranżer z największymi gwiazdami muzyki popularnej, elektronicznej a nawet hip-hopowej m. in z:  Daft Pank, M83, Moby czy Kelly Clarkson.

To właśnie dzięki współpracy na pograniczu różnych światów muzyki powstały ścieżki do filmów Tron: Legacy oraz Niepamięć.W 2013 roku, ścieżka dźwiękowa do filmu „Niepamięć” z Tomem Cruisem została nominowana w kategorii: „Odkrycie” roku podczas World Soundtrack Academy Awards w Ghent, w Belgii.  Jest zdobywcą nagrody Harold Arlen Film and Television Award, oraz odznaczony został pierwszą doroczną nagrodą Jerrego Goldsmitha, przyznawaną przez Universytet Kalifornijski.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!