MUZOTAKTNEWSYFilm„M jak Miłość”: Adriana Kalska świętuje 36 urodziny! Gwiazda serialu „Papiery na szczęście” woli tego dnia pobyć sama

„M jak Miłość”: Adriana Kalska świętuje 36 urodziny! Gwiazda serialu „Papiery na szczęście” woli tego dnia pobyć sama

REKLAMA
REKLAMA

Gwiazda popularnego serialu Telewizji Polskiej „M jak Miłość” oraz nowego serialu TVN7 „Papiery na szczęście” przyznaje, że urodziny nie są szczególną okazją do świętowania. To po prostu kolejna kartka w kalendarzu i data jak każda inna – mówi Adriana Kalska.

Adriana Kalska, znana z serialu „M jak Miłość” czy „Papiery na szczęście” 26 lutego bieżącego roku obchodziła 36. urodziny. Z tej okazji aktorka zamieściła na Instagramie urodzinowy post.

Jedyne czego sobie dziś życzę to zdrowia, pokoju na świecie i poszanowania dla ludzkiego istnienia… – napisała pod postem.

Adriana Kalska świętuje urodziny

REKLAMA

Adrianna Kalska zaznacza, że w dniu urodzin nie robi żadnych planów ani podsumowań. Dla niej w zasadzie poza cyfrą nic się wtedy nie zmienia, bo bez względu na wiek nadal zamierza prowadzić taki tryb życia jak dotychczas. Chce pracować, rozwijać się i podejmować kolejne wyzwania zawodowe. I choć ciężko jest jej pogodzić się z tym, że czas tak szybko płynie, to zamiast z niepokojem patrzeć w kalendarz, korzysta z tego, co przynosi jej każdy kolejny dzień, i próbuje czerpać z tego radość.

– Czas refleksji to ja mam codziennie, czas zabawy też mam codziennie. Urodziny to dla mnie dzień jak każdy inny. Po prostu idziemy do przodu, z każdą minutą jesteśmy coraz starsi i zbliżamy się do kresu – mówi agencji Newseria Lifestyle Adrianna Kalska.

Gwiazda serialu „Papiery na szczęście” nie ma więc w zwyczaju organizować hucznych imprez okolicznościowych ani też spotykać się ze znajomymi, nawet w kameralnym gronie. W tym dniu wybiera natomiast ciszę i samotność, bo jak przyznaje, czasem potrzebuje chwili na to, by pobyć sama ze sobą.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Aktorka z serialu „M jak Miłość” nie lubi otoczki, jaka towarzyszy urodzinom. Jak przyznaje, nie oczekuje również życzeń czy też okolicznościowych prezentów. W tym dniu woli po prostu pobyć w czterech ścianach, sama ze sobą, i poświęcić czas na drobne przyjemności.

– Szczerze mówiąc, tego dnia nie lubię skupiać uwagi na sobie, więc wolę nie pracować i mieć chwilę wyłącznie dla siebie. Ale to różnie bywa, oczywiście nie zawsze da się to zrobić – mówi Adrianna Kalska.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

Bardziej niż swoje urodziny czy też imieniny aktorka woli celebrować ważne i symboliczne daty dla innych osób.

– Ja jednak wolę obchodzić urodziny czy uroczystości moich bliskich i wtedy sprawiać im przyjemność – zaznacza aktorka .

Adriannę Kalską można oglądać w serialach „M jak miłość” w TVP2 i w „Papiery na szczęście” w TVN7.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA