MUZOTAKTMUZYKANowy singielTones And I zostawia za sobą toksyczny związek

Tones And I zostawia za sobą toksyczny związek
T

REKLAMA
REKLAMA

Tones And I, australijska artystka znana z przeboju “Dance Monkey“, wraca z nowym singlem “Eyes Don’t Lie“. Piosenka ukazuje się po długogrającym debiucie wokalistki “Welcome To The Madhouse“, który miał premierę w lipcu 2021 roku.

Utworowi “Eyes Don’t Lie” towarzyszy teledysk, który Tones And I wyreżyserowała z pomocą Nicka Kozakisa i Liama Kelly’ego. W klipie widzimy wokalistkę odcinającą się od toksycznego związku i próbującą pozbierać się na jego gruzach.

To piosenka napisana o stracie kogoś lub czegoś ważnego – wyjaśnia gwiazda.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Tones And I zostawia za sobą toksyczny związek

– O cierpieniu po tej osobie czy tym uczuciu, a jednocześnie uzmysłowieniu sobie, że to wszystko było bardzo toksyczne. Ktoś nas wykorzystywał, a co grosze my sami siebie też wykorzystywaliśmy. Najlepiej więc zostawić całą tę gorycz za sobą. Teledysk pokazuje, jak to jest być samym, ale nie samotnym. Uciekać do czegoś, co powoduje ból i być szczęśliwym nawet jeśli związek się skończył. To takie ostatnie spojrzenie na moją historię, nim zacznę kolejny rozdział.

Album “Welcome To The Madhouse” zadebiutował na 1. miejscu australijskiej listy sprzedaży, kontynuując dobrą passę Tones and I. Składający się z 14 utworów zestaw wokalistka sama napisała i współprodukowała. Najważniejsze single z wydawnictwa to “Fly Away”, “Won’t Sleep” i “Cloudy Day”, który “Varierty” nazwał “doskonałym pandemicznym hymnem“.

Pochodząca z hrabstwa Mornington Peninsula w Australii wokalistka, w 2018 roku wybrała się do Byron Bay, by tam spróbować sił, grając i śpiewając na ulicach. Już pierwszego dnia przyciągnęła tłum. Rzuciła więc swoją pracę i postanowiła przez rok mieszkać w vanie i żyć z muzyki wykonywanej dla przechodniów. Jednocześnie szlifowała swoje umiejętności z zakresu pisania piosenek. Rok później miała jeden z największych przebojów na świecie – “Dance Monkey”.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA