MUZOTAKTNEWSYMuzykaSara James o nadziei na lepsze jutro

Sara James o nadziei na lepsze jutro
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Sara James bez wątpienia zaskarbiła sobie sympatię milionów słuchaczy. Dla 13-letniej wokalistki 2021 rok okazał się przełomowy, bowiem po sukcesie w finale konkursu Eurowizji Junior na stałe zagościła w pierwszej lidze polskiej branży muzycznej. Teraz młodziutka gwiazda powraca z nową propozycją. Posłuchajcie, jak brzmi!

We wrześniu 2021 roku Sara James zaprezentowała debiutancki singiel zatytułowany „Somebody”, który od miesięcy rozbrzmiewa w czołowych stacjach radiowych. To spory sukces, biorąc pod uwagę że, wokalistka ma dopiero 13 lat. Tymczasem nastolatka zaprezentowała w sieci nowy singiel, czy również okaże się hitem?

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Sara James z nowym singlem „Nie Jest Za Późno”!

Sara James właśnie zaserwowała swoim fanom kolejny utwór, „Nie Jest Za Późno”. Nowy singiel różni się nieco od poprzedniego, ale jedno pozostaje bez zmian! Sara bowiem znów demonstruje wysoki poziom wokalny i kontynuuje pozytywny przekaz skierowany do swoich słuchaczy.

Materiały promocyjne partnera

„Nie Jest Za Późno” to optymistyczna opowieść: nawet doświadczając gorszych chwil nie należy się zniechęcać, a wręcz przeciwnie – z determinacją i wiarą w siebie wierzyć w swoje cele i marzenia. Sara przekonuje, że bez względu na przeciwności losu zawsze warto iść przez życie z przekonaniem, że to co najlepsze jeszcze przed nami.

Do najnowszego utworu Sary powstał także teledysk, w którym wokalistce towarzyszą jej bliskie przyjaciółki. Jak twierdzi Sara, obecność rodziny i przyjaciół to dla niej największy motywator do ciężkiej pracy i dalszego rozwoju, dlatego towarzystwo przyjaciółek na planie było dla niej niezwykłą wartością dodaną.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA