MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweThe Voice Kids: Na scenie wystąpi córka muzyka zespołu Myslovitz! Co zaśpiewa 14-latka?

The Voice Kids: Na scenie wystąpi córka muzyka zespołu Myslovitz! Co zaśpiewa 14-latka?
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pola Kuderska, bo o niej mowa to córka perkusisty popularnego zespołu, który został założony w 1992 roku w Mysłowicach, czyli Myslovitz. 14-letnią wokalistkę będziemy mogli podziwiać już w najbliższym odcinku muzycznego show Telewizji Polskiej „The Voice Kids”. Jaki utwór zaśpiewa?

Muzyczne show „The Voice Kids” po raz kolejny zaskakuje. Na scenie już piątej edycji programu pojawi się córka perkusisty z grupy Myslovitz. Nastolatka zaśpiewa wyjątkowy utwór!

Mój tata jest normalnym tatą. Taka trochę moja bratnia dusza – wyznaje.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Córka muzyka zespołu Myslovitz w „The Voice Kids”

Przed nami kolejne Przesłuchania w Ciemno piątej edycji „The Voice Kids”. Jedną z uczestniczek, która już w sobotę wystąpi przed Cleo, Dawidem Kwiatkowskim oraz Tomsonem i Baronem będzie 14-letnia Pola Kuderska z Mysłowic.

Myślę, że Mysłowice są znane z zespołu Myslovitz. Ten zespół jest mi znany, bo w tym zespole gra mój tata – rozpoczyna swoją historię nastoletnia uczestniczka, która w sobotę zaśpiewa utwór „Boję się o ciebie” Kaśki Sochackiej & Vito Bambino.

Miłość do muzyki zaszczepił w Poli jej tata Wojciech Kuderski, który od 1992 roku jest perkusistą zespołu Myslovitz. Muzyk zabrał córkę na pierwszy koncert, kiedy ta miała zaledwie roczek.

Dzięki temu, że mój tata gra w tym zespole mogę czasem pojechać z nim na jakieś koncerty, ale tak to myślę, że mój tata jest normalnym tatą. Taka trochę moja bratnia dusza – mówi Pola Kuderska.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

I to właśnie w ojcu nastolatka ma największego fana.

Traktuję ją jak moją kumpelę. Jeśli córka będzie chciała kiedyś pójść w moje ślady, to jak najbardziej będę jej kibicował i robił wszystko, żeby nie została skrzywdzona na tej drodze – mówi w naszym materiale wideo perkusista zespołu Myslovitz.

Występ Poli oraz innych utalentowanych muzycznie dzieci będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2 podczas Przesłuchań w Ciemno piątej edycji „The Voice Kids”.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA