MUZOTAKTNEWSYHotPlotaW samolot Miley Cyrus uderzył piorun. Maszyna musiała awaryjnie lądować (WIDEO)

W samolot Miley Cyrus uderzył piorun. Maszyna musiała awaryjnie lądować (WIDEO)
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Miley Cyrus została zmuszona odwołać swój nadchodzący koncert w Paragwaju po tym, jak w samolot, którym leciała uderzył piorun. Do sieci trafiło przerażające nagranie!

Miley Cyrus jest w trakcie swojej trasy koncertowej „Attention Tour”. Obecnie artystka występuje w Ameryce Południowej. Wczoraj, tj. 22 marca wokalistka miała wystąpić w Paragwaju, na festiwalu Asuncionico w Asuncón. Niestety nie zdołała dotrzeć do stolicy tego kraju i została zmuszona odwołać swoje show.

Samolot Miley Cyrus musiał awaryjnie lądować!

REKLAMA

Jak poinformowała amerykańska piosenkarka w mediach społecznościowych w jej prywatny samolot, którym leciała wraz z rodziną i ekipą zespołu – uderzył piorun. 29-latka opublikowała nagranie, na którym widać błysk i uderzenie pioruna za oknem samolotu. W drugiej części jej postu zaprezentowała zdjęcie uszkodzonego kadłuba samolotu, prawdopodobnie w wyniku szkód spowodowanych przez burzę. Maszyna musiała awaryjnie lądować, jednak fani mogą spać spokojnie – nikomu na podkładzie nic się nie stało.

Do moich fanów i wszystkich zmartwionych osób po usłyszeniu o moim locie do Asunción. Nasz samolot został złapany przez poważną nieoczekiwaną burzę i uderzony piorunem – napisała w środę, tj. 23 marca na Instagramie Miley Cyrus.

Moja załoga, zespół, przyjaciele i rodzina, którzy podróżowali ze mną, są bezpieczni po awaryjnym lądowaniu. Niestety nie byliśmy w stanie przylecieć do Paragwaju – dodała piosenkarka.

W poście Miley Cyrus dodała również emoji ze złamanym sercem pisząc „Kocham Was” na końcu swojej wiadomości.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Miley Cyrus przeżyła chwile grozy

Jeśli chodzi o błyskawice wpływające na podróże lotnicze, kapitan linii lotniczych John Cox wyznał w rozmowie z USA Today, że samoloty są zaprojektowane tak, aby “szybko rozpraszać błyskawice” w powietrzu.

Latałem samolotami, które zostały uderzone wiele razy i nie doznałem żadnych uszkodzeń – mówił w wywiadzie. Wszystkie powierzchnie elementów są tak połączone, by błyskawica mogła z powrotem uciec do atmosfery.

Cox dodał, że małe ślady wypalenia lub w punkcie wejścia i wyjścia, co wydaje się być tym, co opublikowała Miley Cyrus, są często pozostawiane w tyle.

Samoloty są zaprojektowane tak, aby błyskawice poruszały się po powierzchni samolotu bez wyrządzania szkód – dodał.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

Kapitan dodał również, że grzmot mogą być bardzo głośne, choć są też chwile, kiedy w ogóle ich nie słychać.

Komercyjne samoloty pasażerskie są uderzane piorunem średnio jeden lub dwa razy w roku. Są zaprojektowane i zbudowane tak, aby miały ścieżki przewodzące przez samolot, aby przyjąć uderzenie pioruna (…) – tłumaczył w dalszej części rozmowy.

Na występ Miley Cyrus – fani czekali od lat. Nie trudno się domyśleć, że w komentarzach byli mocno rozczarowani. Niektórzy pisali, że są wdzięczni, że nikomu nic się nie stało. „Dzięki Bogu, że wszyscy jesteście bezpieczni” – napisał amerykański projektant mody, Jeremy Scott.

W najbliższą sobotę, tj. 26 marca Miley Cyrus wystąpi na festiwalu Lollapalooza Brasil w Sao Paulo.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA