MUZOTAKTMUZYKANowy singielMagda Bereda powraca! Premiera singla „kropla za kroplą”

Magda Bereda powraca! Premiera singla „kropla za kroplą”
M

REKLAMA
REKLAMA

Magda Bereda to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek młodego pokolenia. Miliony wyświetleń na YouTubie, setki tysięcy obserwujących na Instagramie, osobisty wdzięk i pozytywna energia, niezwykły talent i chęć do działania. Teraz powraca z nowym singlem.

Magda Bereda stale zaskakuje swoją publiczność kolejnymi odsłonami, w efekcie wydając nowe single. Oto kolejny z nich zatytułowany „kropla za kroplą”, który zapowiada drugi album wokalistki.

Piosenka “kropla za kroplą” to historia opowiedziana w przenośni. Każda kropla to niepowodzenie w naszym życiu, utrata kontroli, bliskiej nam osoby czy zwykłe potknięcie w wykonywaniu codziennej czynności – mówi piosenkarka.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Taka “kropla” potrafi zostawić po sobie “smugi” – rany, które potrzebują czasu, żeby się zagoić. Podczas ulewy i tak każdy zmoknie, ale tylko od nas samych zależy jak szybko zmienimy ubrania na suche, żeby złapać promienie słońca – dodaje Magda Bereda. 

– Tak jak deszcz zostawia na oknach smugi, tak nasze upadki zostawiają blizny. Żadna z nich nas nie szpeci. Wręcz przeciwnie – każda sprawia, że stajemy się jeszcze bardziej wyjątkowymi i wartościowymi ludźmi.

W czwartej edycji The Voice Kids, była prowadzącą „własnej strefy TikToka”

Magda Bereda to bowiem wyjątkowa dziewczyna, która od kilku lat zachwyca widzów na swoim kanale na YouTube. Jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Na stałe zagościła już w show-biznesie. Wystąpiła w jubileuszowej – 10 edycji programu „Dancing with the Stars”, gdzie doszła do ćwierćfinału!

Kompozytorka i autorka tekstów. Muzyczną drogę rozpoczęła w wieku 14 lat na kanale YouTube, który aktualnie liczy ponad 80 mln wyświetleń.

W 2020 roku wokalistka wydała swój debiutancki album “mniejsze od trzech”, który w niecałą dobę trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

Na festiwalu Top Of The Top Sopot Festival 2019 w Operze Leśnej artystka otrzymała prestiżową nagrodę Young Choice Awards.

W 2019 została uznana Influencerką Roku według See Bloggers, a lutym 2020 magazyn Party wręczył jej nagrodę Gwiazdy Young. Następnie znalazła się na 25 miejscu wśród 100 najbardziej wpływowych ludzi polskiego Internetu według Forbes. W social mediach obserwuje ją łącznie 2,8 mln fanów.

Posłuchaj utworu “kropla za kroplą”: Magda Bereda – kropla za kroplą (soundline.biz)

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA