MUZOTAKTNEWSYHotPlotaUkraińscy żołnierze i muzycy z prośbą do Eda Sheerana: „Nie boimy się grać pod bombami”

Ukraińscy żołnierze i muzycy z prośbą do Eda Sheerana: „Nie boimy się grać pod bombami”
U

REKLAMA
REKLAMA

Światowe gwiazdy połączyły siły i zorganizowały bowiem charytatywny koncert, z którego cały dochód zostanie przekazany organizacji Disasters Emergency Committee‘s (DEC), dostarczającej pomoc humanitarną w Ukrainie. Na scenie pojawi się między innymi Ed Sheeran. Kogo jeszcze zobaczymy w wydarzeniu „Concert for Ukraine”?

Wokalistka znany z hitu „Bad Habits”, czyli Ed Sheeran będzie jednym z wykonawców podczas dwugodzinnego koncertu charytatywnego pt. „Concert For Ukraine”. Na scenie dołączą do niego również Camila Cabello, Emeli Sandé, Gregory Porter, Snow Patrol, Nile Rodgers and Chic, Manic Street Preachers, Becky Hill i Tom Odell.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Wyjątkowy koncert dla Ukrainy

Wydarzenie „Concert For Ukraine” odbędzie się już w najbliższy wtorek, tj. 29 marca w Birmingham i będzie transmitowane przez telewizję ITV. Jak zapewniają organizatorzy, zbiórka ma zasilić konto brytyjskiej fundacji Disasters Emergency Committee‘s (DEC).

Ukraińscy żołnierze w Kijowie chcą się przyłączyć!

Muzycy ukraińskiego zespołu Antytila bardzo chcieliby dołączyć do koncertu, ale od kilku tygodni bronią Kijowa. W wiadomości udostępnionej na TikToku, żołnierze wysłali do Eda Sheerana swoje ciepłe pozdrowienia.

Witaj Ed Sheeran, pozdrowienia z Kijowa! – zaczęli. Jesteśmy ukraińskimi muzykami zespołu Antytila – jednego z najpopularniejszych ukraińskich zespołów z wieloma fanami na Ukrainie i na całym świecie. W czasie pokoju nasze koncerty zapełniały stadiony.

“Wojna zmieniła nasze życie i teraz walczymy z bronią przeciwko rosyjskim okupantom” – kontynuowali. “Dziękujemy wam i wszystkim Brytyjczykom za wsparcie. Uwierzcie mi, jesteśmy wdzięczni na zawsze, zawsze będziemy o tym pamiętać”.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o waszym koncercie charytatywnym dla Ukrainy, który odbędzie się w Birmingham. I oferujemy transmisję na żywo między Kijowem a Birmingham, a Antytila tymczasowo dołączy do koncertu zdalnie – zapewnili.

Nasz zespół będzie grać z Kijowa, miasta, które się nie poddało i nigdy nie podda się rosyjskim okupantom. Ty zagrasz z Brimingham. Nie boimy się występować, gdy nad naszymi głowami lecą bomby – zwrócili się do Eda Sheerana – dodali.

“Nie boimy się grać pod bombami” – oświadczyli muzycy. “Poprzez muzykę chcemy pokazać światu, że Ukraina jest silna i niezwyciężona. Będziemy walczyć i śpiewać o zwycięstwo przed całym światem, który nas wspiera. Tak więc 29 marca jesteśmy gotowi”.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

Wiadomość, która została wysłana za pośrednictwem TikToka, w ciągu kilku minut otrzymała ponad 430 tysięcy polubień i blisko 24 tysiące komentarzy. Wielu fanów zachęcało innych do oznaczania Eda Sheerana, aby on lub jego zespół zarządzający zauważyli post.

Naprawdę podziwiam twoją odwagę. Niech ten koncert będzie słyszany na całym świecie 💙💛🕊🕊🕊” – napisał jeden z fanów.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA