MUZOTAKTNEWSYGwiazdyCamila Cabello w Warszawie! Gwiazda promuje nowy album „Familia”

Camila Cabello w Warszawie! Gwiazda promuje nowy album „Familia”
C

REKLAMA
REKLAMA

Trzykrotnie nominowana do nagrody Grammy piosenkarka i autorka tekstów, czyli Camila Cabello przedstawia „Familia: Welcome to the Family”! To bez wątpienia wciągające muzyczne doświadczenie, którego transmisja odbędzie się już 7 kwietnia na TikToku.

Podczas wydarzenia Camila Cabello (25 l.) po raz pierwszy oczywiście wykona nowe piosenki z nadchodzącego albumu „Familia”. Tymczasem w Warszawie powstał specjalny mural promujący to wydarzenie i nadchodzącą premierę płyty. Możecie go zobaczyć przy ul. Waryńskiego (Metro Politechnika).

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Camila Cabello powraca z nowym materiałem

Wydarzenie, które przygotowała Camila to fantastyczna podróż po umyśle artystki, zmieniające się scenografie i kostiumy zaprojektowane tak, aby podkreślić znaczenie muzyki. Spektakl został stworzony przy użyciu przykuwającego wzrok XR, wzbogacając śpiew i choreografię Camili o hipnotyzujące efekty wizualne.

Artystka stworzyła bowiem wirtualny świat dla każdej wykonywanej przez siebie piosenki, prowadząc publiczność w surrealistyczną podróż przez nieustannie zmieniającą się rzeczywistość. „Familia: Welcome to the Family” to ogólnie mówiąc jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

Zapowiedź występu Camili jest dobrą wiadomością dla jej dużej społeczności fanów na TikToku (ponad 15 milionów obserwujących), a hashtag #CamilaCabello cieszy się ponad 4,8 miliardami wyświetleń. Camila używa TikToka do wyrażania siebie, niezależnie od tego, czy słucha nowej muzyki, czy kontempluje swoje miejsce we wszechświecie. Podsumowując wydarzenie LIVE będzie transmitowane na dzień przed premierą trzeciego albumu artystki – „Familia”, który ukaże się 8 kwietnia.

„Bam Bam” to pierwsze wydawnictwo artystki w 2022 roku. Przy utworze współpracowała z jednym z najważniejszych artystów na świecie, czterokrotnym zdobywcą nagrody Grammy, Edem Sheeranem. „Bam Bam” zostało wyprodukowane w składzie Ricky Reed, Edgar Barerra i Cheche Alara. Piosenkę napisali: Camila Cabello, Ed Sheeran i Ricky Reed. Zapowiedź singla na TikToku zebrała ponad 51 milionów wyświetleń i ponad 8,5 tysiąca filmików wykorzystujących oryginalny dźwięk.

LIVE „Familia: Welcome to the Family” odbędzie się w nocy z 7 na 8 kwietnia o 00:00 polskiego czasu. Planowane są także trzy powtórki, w tym jedna specjalnie dla Europy i Afryki: 9 kwietnia o 19:00. Tego nie można przegapić!

Zobaczcie również: 

  1. Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
  2. Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!
  3. Sting dla Ukrainy! Zaśpiewał w hołdzie „dla dzielnych Ukraińców”
  4. „Mask Singer”: Grzegorz Skawiński przerywa milczenie. „Ten program nie ma wartości intelektualnych”
  5. Rozgogolona brazylijska gwiazda zachwyca świat. Kim jest Anitta, która ma 50 milionów polubień?
  6. Georgina Rodriguez w bikini! Trzy milionów fanów oszalało z zachwytu
  7. Wokalistka disco polo w kusym bikini. Śmiała sesja Claudi może wprawić w zakłopotanie!
  8. Rihanna pozuje TOPLESS! Co za kształty (ZDJĘCIA)

Zobacz nasze wpisy na Instagramie:

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA