MUZOTAKTNEWSYGwiazdyZaskakująca Pamela Anderson debiutuje jako Roxie na Broadwayu. Wyglądała NIEZIEMSKO!

Zaskakująca Pamela Anderson debiutuje jako Roxie na Broadwayu. Wyglądała NIEZIEMSKO!
Z

REKLAMA
REKLAMA

Pamela Anderson debiutuje jako Roxie w kultowym musicalu Boba Fosse’a na Broadwayu. Inauguracyjny występ gwiazdy, który odbył się się we wtorkowy wieczór w nowojorskim Ambassador Thearte przyciągnął tłumy. W istocie 54-letnia kanadyjka otrzymała owacje na stojąco!

W życiu prywatnym Pamela Anderson nie zawsze miała łatwo… bowiem niedawno aktorka i modelka ogłosiła, że jej kolejne małżeństwo legło w gruzach. Pod koniec stycznia bieżącego roku gwiazda potwierdziła rozstanie z mężem. Przypomnijmy, 54-latka w Święta Bożego Narodzenia, tj. 24 lutego 2020 roku poślubiła swojego ochroniarza, Dana Hayhursta.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

W przeciwieństwie do uczuciowych spraw – zawodowo Kanadyjka można rzecz rozkwita na nowo! W ostatni wtorek, tj. 13 kwietnia br. odbyło się inauguracyjne show gwiazdy w kultowym musicalu „Chicago” na deskach popularnego nowojorskiego teatru. Pamela Anderson zadebiutowała bowiem w nowej roli jako Roxie Hart. Jej występ przyciągnął tłumy!

Marzyłam, by to zobaczyć. Moja podróż trwała blisko 9 godzin z Los Angeles do Nowego Jorku, ale nie mogłam tego przepuścić. Wszystko dla tej jednej wyjątkowej osoby: Pameli Anderson! – komentuje jedna z fanek modelki.

Pamela Anderson jako Roxie Hart

W istocie 54-letnia kanadyjska aktorka, producentka i modelka otrzymała owację na stojąco! Na pierwszym występie gwiazdy nie zabrakło jej synów z burzliwego związku z perkusistą Tommym Lee, czyli Dylana Jaggera Lee i Brandona Thomasa Lee, którzy za kulisami dzielnie wspierali swoją mamę.

Jestem jej wielkim fanem od czasu jej roli w Słonecznym Patrolu – oznajmił kolejny fan. I pomyślałem, że Pamela Anderson jest idealną osobą, która pasuje do tej roli jako Roxie – dodał.

Publiczny powrót supergwiazdy „Słonecznego Patrolu” wiąże się również z dokumentem Netfliksa, który kilka tygodni temu został zapowiedziany na jej instagramowym profilu. W tym wyjątkowym dokumencie zobaczymy zapewne sceny zza kulis musicalu, w którym występuje Roxie Hart. Ostatnio w amerykańskiej śniadaniówce „Good Morning America” podkreśliła, że producenci Netliksa śledzili jej każdy krok, gdy przygotowywała się do kultowego show „Chicago”.

Po prostu czuję, że to naprawdę ta chwila, aby zabłysnąć… – mówiła Pamela Anderson o swoim debiucie na Broadwayu w wywiadzie dla “GMA” . Robię to wyłącznie dla siebie, co jest rzadkością – dodała.

Kanadyjska modelka przyznała również, że jej rola Roxie Hart “wydaje się być trochę równoległa” do jej własnego życia. Roxie, jedna z dwóch głównych kobiet w musicalu “Chicago”, jest aspirującą aktorką, która wychodzi z więzienia, stając się sensacją medialną po zamordowaniu mężczyzny, z którym miała wcześniej romans.

Anderson zakończy swoje dwumiesięczne show 5 czerwca. Zobaczcie, jak wyglądała!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA