MUZOTAKTWywiadyNatalia Nykiel opowiedziała o swoich wyjątkowych zainteresowaniach (WIDEO)

Natalia Nykiel opowiedziała o swoich wyjątkowych zainteresowaniach (WIDEO)
N

Natalia Nykiel: „Interesuję się astrologią. Wierzę w moc znaków zodiaku i dzięki temu bardziej siebie poznałam”.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Natalia Nykiel przyznaje, że od dawna interesowało ją to, w jaki sposób gwiazdozbiory, Słońce i Księżyc czy planety wpływają na nasze życie… Wokalistka nie ukrywa, że pogłębiała wiedzę – czym tak naprawdę charakteryzuje się każdy z 12 znaków zodiaku i w jaki sposób przede wszystkim kształtują one poszczególne obszary horoskopu.

REKLAMA

Podczas pandemii, kiedy większość czasu spędzała w domu, postanowiła więc zgłębić ten temat. Po przeczytaniu kilku książek stwierdza, że astrologia jest obszerną, ale niezwykle fascynującą dziedziną nauki, a ona sama coraz bardziej się w nią wkręca.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Materiały promocyjne partnera

Natalia Nykiel przekonuje, że już od jakiegoś czasu chciała pogłębić i uporządkować swoją wiedzę o układach ciał niebieskich oraz ich oddziaływaniu na ludzkie życie i losy świata. Teraz, kiedy tylko znajduje wolną chwilę, z przyjemnością sięga po kolejne lektury i nie ukrywa, że wejście na kolejny poziom astrologicznego wtajemniczenia staje się dla niej niesamowitą przygodą z własnym umysłem.

– To jest zajawka, która już od dawna we mnie siedziała, choć w sumie nie potrafię wskazać jednego momentu, w którym zaczęłam się interesować astrologią. W pandemii natomiast miałam trochę więcej czasu, żeby poświęcić na ten temat. Zaczęłam więc czytać różne książki. Myślałam sobie, skoro Księżyc ma taki wpływ na cykl menstruacyjny kobiet i na pływy na planecie, to dlaczego nie ma mieć wpływu na nas? – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Nykiel.

Wokalistka podkreśla, że z uwagą śledzi horoskopy, bo wierzy, że w gwiazdach zapisana jest nie tylko nasza przyszłość, ale także charakter. Eksperci bowiem tłumaczą, że profesjonalny horoskop astrologiczny jest jak zdjęcie zatrzymujące w kadrze układ planet w momencie urodzin człowieka. Określa więc predyspozycje, z jakimi przychodzimy na świat, nasz temperament i potrzeby emocjonalne, a w trakcie dalszego rozwoju i nabywania różnych umiejętności, gdy porównuje się tamten układ z tym, który mamy teraz, daje to cenną wskazówkę, nad czym popracować i w jakim kierunku pójść.

– Jestem na maksa zodiakarą, jestem Wodniczką i coś tam wiedziałam na ten temat, że wiąże się z tym niezależność, buntownictwo. Ale ostatnio zaczęłam bardziej w tym siedzieć i to jest super, bo dzięki temu bardziej siebie poznałam i lubię siebie w wersji Wodniczki – mówi Natalia Nykiel.

Piosenkarka docenia także astrologiczne memiarstwo. Uważa, że wielką sztuką jest połączenie memowego stylu, pełnego absurdu i przewrotnego, z wiedzą astrologiczną.

– W ogóle uwielbiam astrologiczne memy, uważam, że są turbośmieszne i bardzo trafne – dodaje.

Zobaczcie również: 

Natalia Nykiel wystąpiła w Tauron Arenie przed Thirty Seconds To Mars (ZDJĘCIA)
fot. Paweł Zanio
Natalia Nykiel wystąpiła w Tauron Arenie przed Thirty Seconds To Mars (ZDJĘCIA)

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA