MUZOTAKTMUZYKANowy singielMateusz Ziółko powraca z nowym wyjątkowym singlem!

Mateusz Ziółko powraca z nowym wyjątkowym singlem!
M

Melodyjny, przepiękny utwór „Weź mnie” Mateusza Ziółko jest swoistym nowym początkiem w twórczości artysty.

REKLAMA
REKLAMA

Autor takich przebojów jak „W płomieniach” czy „7 rzeczy” otwiera kolejny rozdział w swojej drodze muzycznej, a ten singiel to jego preludium.

REKLAMA

Teledysk do utworu „Weź mnie” jest wzruszającym obrazem, pokazującym historię miłości rozgrywającej się od dziecięcych lat, jej wspomnień. Symboliczny domek na drzewie to miejsce powrotu do wspólnych momentów, miejsca, w którym miłość się rozpoczęła, w którym wszystko było niewinne i bezpieczne. 

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Jak mówi Mateusz Ziółko o utworze:

„Weź mnie” – to historia zmagającego się z własną tożsamością człowieka, który zagubił na swojej życiowej drodze poczucie prawdy i szuka jej w złych miejscach. W rezultacie traci poczucie bycia kochanym i zdolność odczuwania czystej miłości. Okazuje się, że to co tak często uznajemy za bardzo odległe, nierealne i niedostępne już dla nas, mamy tak naprawdę na wyciągnięcie ręki…w sobie. Wystarczy zawołać szczerze z głębi swojego serca: WEŹ MNIE!!!!! i dać się odnaleźć…miłości. :-)” 

Singiel „Weź mnie” to pierwsza zapowiedź nowego albumu Mateusza Ziółko, który jest w zamyśle spójnym konceptem artystyczny, będącym wyrazem jego dojrzałości artystycznej.

Za utwór odpowiedzialny jest duet HO – Dominic Buczkowski – Wojtaszek oraz Patryk Kumór, odpowiedzialni za wiele hitów na polskim rynku muzycznym. 

Mateusz Ziółko to zdolny artysta, świetnie czujący się w każdym repertuarze. Świadczą o tym sukcesy w programach „Mam talent!”, „The Voice of Poland” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym jego wykonanie utworu Zbigniewa Wodeckiego stało się ikoniczne. Mateusz to również artysta niewątpliwie posiadający własne muzyczne DNA, o czym świadczy sukces pierwszego albumu „Na nowo”, który osiągnął status złotej płyty. Pochodzący z niej utwór „W płomieniach” został odsłuchany 2,5 miliona razy na Spotify a klip do tego utworu ma 71(!) milionów obejrzeń w serwisie YouTube. 

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA