MUZOTAKTTeledyskiTo będzie hit lata? Beata Kozidrak powraca z nowym singlem! (WIDEO)

To będzie hit lata? Beata Kozidrak powraca z nowym singlem! (WIDEO)
T

Premiera nowego wydawnictwa zaplanowana jest na koniec tego roku!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„Jak dla mnie” to propozycja od Beaty na tegoroczny hit lata! 

REKLAMA

Fani są zachwyceni, bowiem pod oficjalnym klipem artystki pojawiło się sporo pozytywnych i entuzjastycznych słów. „Świetny utwór. Beata jak zwykle niezawodna. Muzyka, tekst, wokal =sztuka”, „Świetny kawałek. Pani Beata w formie. Niepowtarzalny, mocny głos”, „Będzie hit jak nic. My fani już sie postaramy, żeby na listach przebojów zaszedł wysokooo” – komentują internauci.

Beata Kozidrak powraca!

Za tekst utworu odpowiada sama Beata Kozidrak, a w studio wspierali ją Arek Kopera oraz Mariusz Obijalski. Trio kontynuuje, zapoczątkowany wraz z premierą utworu „Gambit”, powrót do tanecznych lat osiemdziesiątych. Ejtisowy sznyt będzie kontynuowany na czwartym, solowym albumie artystki. Premiera nowego wydawnictwa zaplanowana jest na koniec tego roku!

Materiały promocyjne partnera

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Singlowi towarzyszy musicalowy, osadzony w szkolnej scenerii, teledysk z udziałem Jolanty Fraszyńskiej i Cezarego Kosińskiego – jednych z najwybitniejszych komediowych aktorów w Polsce. Klip stworzyli w duecie Igor Ignacy Leśniewski (Mata, Kacperczyk, Kizo) oraz Mateusz Białęcki (Kukon, OIO).

W trakcie pracy nad nową płytą, wokalistka podjęła się kolejnego wyzwania i wzięła udział w programie TVN „Mask Singer”. Wcielając się w postać Słońca, brawurowo wykonała utwory Madonny, sanah czy zespołu Queen.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA