MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyGwiazda muzyki elektronicznej, Alan Walker w wielkim stylu powraca do Polski.

Gwiazda muzyki elektronicznej, Alan Walker w wielkim stylu powraca do Polski.
G

Po fantastycznym koncercie na Fest Festiwalu 2021 usłyszymy go 8 października 2022 w Krakowie.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Alan Walker po ponad rocznej przerwie powróci do Polski, by wystąpić w na krakowskiej Tauron Arenie.

REKLAMA

Podczas tego wydarzenia usłyszymy największe hity Alana w tym najpopularniejszy utwór “Faded”, który przez długi czas przebywał na pierwszych miejscach list przebojów kilku europejskich krajów, a obecnie posiada blisko 4 miliardy wyświetleń na YouTube.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Materiały promocyjne partnera

Alan Walker swoją popularność zawdzięcza również utworom “Alone” oraz “Sing Me To Sleep”, które wydał w wieku niespełna 20 lat. Obecnie jest on najpopularniejszym norweskim twórcą, a licznik odtworzeń jego wszystkich utworów wskazuje blisko 17 miliardów. Do tej pory Alan Walker zagrał ponad 600 koncertów jako headliner, występując na takich festiwalach jak Coachella czy Tomorrowland.

Podczas swojej kariery Alan Walker został wielokrotnie nagradzany za swoją twórczość, w tym trzykrotnie zdobywając prestiżową nagrodę MTV Music Awards dla najlepszego norweskiego artysty. Został również doceniony na gali Eska Music Awards za utwór “Faded” w kategorii Największy Międzynarodowy Hit w 2016 roku, który dodatkowo pokrył się platyną w aż 14 krajach.

W ubiegłym roku premierę miał długo wyczekiwany album “World of Walker”, który po raz kolejny potwierdza geniusz muzyczny Alana. Na tej płycie w klasyczny dla siebie sposób połączył pop, latino oraz muzykę elektroniczną, dzięki czemu każdy może znaleźć na niej coś dla siebie. Do pracy nad płytą zaprosił także takich artystów jak Ava Max, Sabrina Carpenter czy Hans Zimmer. Trzyletnią pracę nad nowym album skomentował następująco:

„Miałem dużo czasu na pracę nad nową muzyką i dalszy rozwój filmowego uniwersum Walkera. Jestem podekscytowany, że w końcu mogę wydać mój nowy album «World of Walker». To, co jest dla mnie naprawdę wyjątkowe, to oficjalna okładka składająca się z tysięcy zdjęć fanów (Walkers) z całego świata. W końcu nadszedł czas, aby zacząć odsłaniać World of Walker – społeczność, którą wspólnie stworzyliśmy”. – Alan Walker

Bilety już dostępne na walkerverse.com

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA