MUZOTAKTNEWSYMuzykaViki Gabor zabiera nas w muzyczną podróż do Krajów Bliskiego Wschodu…

Viki Gabor zabiera nas w muzyczną podróż do Krajów Bliskiego Wschodu…
V

Nastolatka tworzy kolejne utwory zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi producentami – współodpowiedzialnymi za utwory takich artystów jak Ava Max czy The Chainsmokers.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„Could Be Mad” to efekt kolejnych eksploracji muzycznych Viki Gabor. Nowy singiel został zainspirowany brzmieniami podchodzącymi z Krajów Bliskiego Wschodu.

REKLAMA

Utwór powstawał w Berlinie, podczas jednej z songwriterskich sesji z udziałem Viki Gabor oraz lokalnych kompozytorów i tekściarzy. Tym samym, piętnastolatka jest jego współautorką – zarówno w warstwie muzycznej jak i lirycznej – a także, po raz pierwszy czuwała nad produkcją swojego utworu.

Wraz z piosenką ukazał się także wyjątkowy teledysk, który idealnie dopełnia klimat nowego projektu. Viki Gabor pisząc ten utwór od razu wyobraziła siebie na pustyni w towarzystwie tańczących dziewczyn, w bardzo długich włosach i z dużą ilością złota wokół twarzy.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Na piękny obrazek, wizję artystki przełożył Paweł Grabowski (WOW Pictures), z którym Viki współpracowała przy teledysku do utworu „Napad na serce”, który był jednym z najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych w ostatnich tygodniach.

Jako inspiracje do tworzenia nowych, bardziej orientalnych rzeczy, Viki Gabor wymienia takie wokalistki jak Abir czy Noa Kirel. Kultura romska z której wywodzi się nastolatka, również dodaje do jej twórczości niepowtarzalnego klimatu, czego efektem był chociażby jeden z ostatnich singli – „Toxic Love”.

Swoje pozostałe, muzyczne wcielenia Viki Gabor obecnie ukazuje także w 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie jako najmłodsza uczestniczka w historii tego formatu, brawurowo wciela się w postacie takie jak Christina Aguilera, Rihanna czy Billie Eilish!

Oprócz programu oraz nauki, Viki Gabor poświęca czas na pracę nad swoim drugim albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku! Nowy materiał będzie o wiele bardziej osadzony w klimatach r&b czy urban pop niż poprzednia płyta – „Getaway (Into My Imagination)”.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA