MUZOTAKTNEWSYMuzykaSigala i Talia Mar w nowym letnim hicie

Sigala i Talia Mar w nowym letnim hicie
S

To czysta popowa perfekcja – coś, co udaje mu się osiągnąć bez wysiłku z każdym wydaniem.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Brytyjski DJ i producent Sigala powraca dziś z nowym hitem „Stay the Night”, ucieleśnieniem lata z przewiewnymi, zaraźliwymi bitami, oszałamiającym wokalem i dziką energią.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Sigala jest królem radosnych letnich ścieżek dźwiękowych błękitnego nieba, a „Stay the Night” pozostaje wierny swojej formie. Pełne energii wokale Talii Mar są idealnie dobrane i tworzą naprawdę wyjątkowy popowy moment, który stanie się ścieżką dźwiękową zachodów i wschodów słońca, festiwali, imprez domowych i parkietów tanecznych na całym świecie. 

„Wspaniale było pracować z Sigalą nad tą piosenką, świetnie bawiliśmy się razem w studio i jestem bardzo podekscytowana!”, dodaje Talia.

Materiały promocyjne partnera

Talia uczęszczała do prestiżowej The BRIT School, instytucji od dawna związanej z tworzeniem pokoleniowych talentów Jest multidyscyplinarną artystką, twórczynią i performerką. Dzięki imponującej gamie talentów, które obejmują całe spektrum, nie jest zaskoczeniem, że zgromadziła na wszystkich mediach społecznościowych 3,6 miliona lojalnych fanów znanych lepiej jako „Martians”.

Nie minęło dużo czasu, aż podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy z RCA latem 2021 roku. Potężne popowe wydawnictwa, takie jak „Good on You”, „Better”, „Diamonds” i „Jack” pomogły jej zdobyć publiczność na Spotify, w tym 150 tysięcy słuchaczy miesięcznie. Oprócz talentów muzycznych Talia kocha gry i jest streamerką.

Poza dedykowanym grom kanałem na YouTube, Talia regularnie organizuje imprezy na swoim koncie Twitch. Niezależnie od tego, czy gra w gry takie jak Valorant, rozmawia z Martians, czy prowadzi program Amazon Music Pop Culture, Talia ugruntowała już swoją reputację w branży.

„Stay The Night” jest drugim wydawnictwem Sigali w tym roku, niedługo po udanym wydaniu gwiazdorskiego utworu „Melody”. To kontynuacja pracowitego 2021 roku, w którym to triumfalnie powrócił na scenę koncertową.

Po występach w ramach Summer of Festival, które obejmowały występy na scenie w Boardmasters, Sigala zagrał dla tysięcy fanów podczas wyprzedanej trasy po Ameryce Północnej. Następnie kontynuował trasę w Wielkiej Brytanii z koncertami „Sigalaland”, której kulminacją był specjalny świąteczny występ Ministry of Sound.

„Stay the Night” przybliża nas o krok do wypełnionego bangerami, wyczekiwanego drugiego albumu Sigali, który ma szansę stać się najważniejszą ścieżką dźwiękową nadchodzącego lata. Debiutancki album „Brighter Days” był najwyżej notowanym debiutem tanecznym 2018 roku, co czyni go przełomowym debiutem z ponad 140 tys. sprzedanych kopii w samej Wielkiej Brytanii.

Rok 2022 ma być kolejnym wyjątkowym rokiem dla Sigali, który nie może się doczekać ponownego spotkania z międzynarodowymi fanami i kolejnych elektryzujących koncertów na żywo. Zapowiada się niezapomniane lato – już 12 czerwca Sigala wystąpi na Capital’s Summertime Ball u boku Harry’ego Stylesa, Aitcha, Eda Sheerana i innych.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA