MUZOTAKTTeledyskiCarla Fernandes z nowym, tanecznym hitem latino

Carla Fernandes z nowym, tanecznym hitem latino
C

Artystka przygotowała dla fanów kilka niespodzianek!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Carla Fernandes jest główną przedstawicielką gatunku latino w Polsce. “Amigo” ma elementy klubowe i zdecydowanie mocniejsze brzmienia, niż w dotychczasowym repertuarze Carli.

“Amigo” Carla Fernandes przedstawia jako swój statement:

– To numer dojrzały, ponieważ już wiem, czego chcę. I ten statement próbowaliśmy przełożyć też na klip. Jest to w 100% moja wizja zrealizowana z pomocą mojego team’u i cudownej ekipy WOW Pictures. Zdecydowaliśmy się na dużo tańca, dlatego razem z choreografem Tomkiem Nakielskim odbyliśmy wiele prób, aby wyszło to tak, jak to sobie wyobraziliśmy.

REKLAMA

W klipie występują tancerze, którzy wygrali casting organizowany przez Carlę na TikToku. Spłynęło kilkaset zgłoszeń, a hashtag #dancewithCarla zdobył ponad milion wyświetleń. Próby z całym zespołem trwały ponad tydzień.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Materiały promocyjne partnera

Artystka od jakiegoś czasu trenuje taniec, co podkreśla jej zaangażowanie w kulturę latino. Kolejnym elementem zaskoczenia jest również zmiana koloru włosów Carli. Póki co, na potrzeby klipu, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

“Amigo” napisałam 2 lata temu w moim małym pokoju w Poznaniu. Wydaję go dopiero teraz, bo potrzebowałam czasu, aby zdobyć doświadczenie i zdecydować się na kierunek muzyczny, który jest najbliższy mojemu sercu. Gdyby nie te 2 lata, “Amigo” nie brzmiałoby tak, jak brzmi teraz. Piotrek Zborowski, producent tego numeru, zrealizował moją wizję w 150%, a dodatkowo dodał wiele od siebie. Jest to nasza wspólna praca, z której efektów jesteśmy bardzo dumni. – mówi o najnowszym singlu Carla.

Poza muzycznymi nowościami, Carla przygotowała dla swoich fanów kolejny prezent. W poniedziałek 23.06 wystartuje jej autorska marka – GUAY.

Moda zawsze była ważnym elementem mojego życia i postanowiłam stworzyć coś swojego. W pierwszym dropie – AMIGO – dostępna bedzie limitowana seria bluz i t-shirtów zaprojektowanych przeze mnie.

W ciągu ostatnich kilku tygodni popularność artystki wzrosła za sprawą, nagranego do drugiej części hitowego filmu “365 Dni”, singla „Mi Amor”.

Numer powstał we współpracy z J.J. Abel i szturmem podbił serca słuchaczy na całym świecie. Znalazł się na 13. miejscu zestawienia globalnych hitów Shazam i zdobył ponad milion streamów w nieco ponad tydzień!

To nie pierwszy zagraniczny sukces Carli – już wcześniej została dostrzeżona za granicą przy okazji współprac muzycznych z zagranicznymi artystami, takimi jak np. Matt Hunter („Entera” dostała się na aż 13 playlist NMF na całym świecie!)

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA