MUZOTAKTNEWSYMuzykaDoja Cat przedstawia filmowy utwór „Vegas”

Doja Cat przedstawia filmowy utwór „Vegas”
D

Światowa premiera filmu „ELVIS” (Warner Bros. Pictures) w reżyserii nominowanego do Oscara Baza Luhrmanna jest zaplanowana na 22 czerwca.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Doja Cat i RCA Records prezentują melodyjny, skoczny singiel „Vegas” z oryginalnej ścieżki dźwiękowej „ELVIS Original Motion Picture Soundtrack”. W rolach głównych występują Austin Butler i Tom Hanks.

Doja Cat zadebiutowała z singlem na Coachelli i otrzymała wysokie uznanie krytyków za swoje show. Na scenie towarzyszyła jej ceniona artystka gospel, Shonka Dukureh (Big Mama Thornton w filmie „ELVIS”), która znajdzie się na nadchodzącej ścieżce dźwiękowej.

REKLAMA

Ponadto, składzie Coachelli 2022 znalazło się kilku muzycznych współpracowników Luhrmanna z filmu, w tym pochodząca z Nashville artystka country i soul, Yola, która gra Sister Rosettę Tharpe.

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Materiały promocyjne partnera

„ELVIS” to epicki spektakl wizjonera Baza Luhrmanna, który bada życie i muzykę Elvisa Presleya (Austin Butler) przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z jego enigmatycznym menedżerem, „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Tom Hanks). Ścieżka dźwiękowa zawiera dorobek Elvisa z lat 50., 60. i 70., a także celebruje jego różnorodne wpływy muzyczne i trwały wpływ na popularnych dziś artystów.

Film zagłębia się w złożoną dynamikę między Elvisem Presleyem a „Pułkownikiem” Tomem Parkerem na przestrzeni ponad 20 lat, od początków Presleya do jego bezprecedensowej sławy, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Centralnym punktem tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

W rolach głównych u boku Butlera i Hanksa zagrali także wielokrotnie nagradzana aktorka Helen Thomson („Top of the Lake: China Girl”, „Rake”) grająca matkę Elvisa, Gladys, Richard Roxburgh („Moulin Rouge!”, „Oddech”, „Przełęcz ocalonych”) w roli ojca Elvisa, Vernona, i DeJonge („Wizyta”, „Stray Dolls”) jako Priscilla.

Zobaczcie również: 

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)
instagram.com/dojacat

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA